آمار مبتلایان به کرونا در اروپا از ۱۰۰ هزار نفر گذشت

یک رسانه غربی با استناد به آمارهای رسمی دولت‌های اروپایی اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹) در قاره اروپا از مرز ۱۰۰ هزار نفر عبور کرده است.

 به گزارش گروه بین‌الملل نبأپرس، خبرگزاری فرانسه روز پنج‌شنبه با استناد به آمارهای تجمیع‌شده دولت‌های اروپایی اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در قاره اروپا اکنون به بیش از 100 هزار نفر رسیده است.

بر اساس آمارهای رسمی دولت‌های اروپایی، ایتالیا که ساعتی پیش اعلام شد از لحاظ آمار مرگ‌ومیر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا حتی از چین -که در رسانه‌های غربی به‌عنوان مبدأ شیوع ویروس کرونا معرفی می‌شود- نیز پیش افتاده است، در حال حاضر با بیش از 41 هزار فرد مبتلا به ویروس کرونا بیشترین آمار مبتلایان به این ویروس را در بین تمامی کشورهای اروپایی به خود اختصاص داده است.

بعد از ایتالیا، بیشترین موارد ابتلا به ویروس کرونا در قاره اروپا به کشورهای اسپانیا (17395 مورد) و آلمان (14544 مورد) مربوط می‌شود.

تعداد قربانیان ویروس کرونا در قاره اروپا نیز اکنون به مرز 5000 نفر رسیده است که بیشتر این قربانیان ساکن کشورهای ایتالیا، اسپانیا و فرانسه بوده‌اند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top