العهد: راهپیمایی‌کنندگان علیه آمریکا و اسرائیل شعار دادند

برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس مردم روزه دار در تهران و دیگر شهرهای ایران در رسانه های بین المللی بازتاب داشته است.

به گزارش نبأپرس، برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در ایران مورد توجه رسانه های بین المللی قرار گرفته است.

شبکه المیادین لبنان ضمن پوشش مستقیم مراسم گزارش داد:تهران و ۹۰۰ شهر ایران شاهد برگزاری راهپیمایی روز قدس است. شرکت کنندگان در مراسم روز جهانی قدس بر ادامه حمایت از انتفاضه ملت فلسطین و مقاومت آن تاکید کردند. راهپیمایی کنندگان بر حمایت از تظاهرات بازگشت فلسطینی تاکید و طرح های یهودی سازی قدس را محکوم کردند. راهپیمایی کنندگان بر حمایت از قدس شریف و آزادی سرزمین فلسطین از سوی ملت آن تاکید کردند.

خبرگزاری سانا سوریه نیز اعلام کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در همبستگی با ملت فلسطین و حقوق بر حق آن در تهران و بیش از ۹۰۰ شهر ایران شروع شده است. شرکت کنندگان پلاکاردهایی در محکومیت جنایات اشغالگران اسرائیلی و عملیات یهودی سازی برنامه ریزی شده اشغالگران در فلسطین اشغالی به ویژه شهر قدس حمل می کنند. راهپیمایی روز جهانی قدس امسال با شعار روز جهانی قدس رمز وحدت و جهاد امت اسلامی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین و زوال حتمی رژیم صهیونیستی است. در این راهپیمایی مسئولان عالی رتبه ایران و سفیر سوریه در تهران عدنان محمود حضور دارد.

شبکه المسیره یمن نیز گزارش داد: راهپیمایی گسترده ای در تهران پایتخت ایران و تعدادی از شهرهای دیگر ایران در حال برگزاری است.

العهد لبنان نیز اعلام کرد: صبح امروز جمعه راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران و ۹۰۰ شهر ایران با مشارکت گسترده مردم شروع شده است. شرکت کنندگان در این راهپیمایی که همه ساله در جمعه آخر ماه مبارک رمضان برگزار می شود شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند و ضمن مخالفت با سیاست های خصمانه آمریکا و رژیم صهیونیستی بر حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین تاکید کردند.

الغدپرس عراق گزارش داد: راهپیمایی گسترده ای در شهرها و مناطق مختلف ایران در حال برگزاری است و راهپیمایی کنندگان شعارهای الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و شعارهایی در همبستگی با ملت فلسطین سر دادند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top