امام خامنه‌ای: کاری کنید که تحول در قوه قضائیه ملموس شود/ تحول بدون برنامه امکان ندارد

رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به رئیس و کارکنان قوه‌قضائیه گفتند: کاری کنید که بعد از گذشت یک مدت قابل قبولی کاملا احساس شود که قوه قضائیه دچار تحول شده است.

به گزارش گروه سیاسی نبأپرس ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدارِ رئیس، مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی گفتند:  قوهقضائیه در جمهوری اسلامی یک بنای جدید بود و با قبل از انقلاب تفاوت‌های اساسی داشت. این نهال باید روزبه‌روز رشد کند و هر دوره نسبت به دوره قبل پیشرفت داشته باشد. حالا هم دوره جدیدی شروع شده و این دوره جدید باید یک فضل و امتیاز و آورده‌ای علاوه بر آنچه گذشتگان انجام دادند به قوهقضائیه اهدا کند، این آورده، تحول در قوهقضائیه است.

ایشان افزودند: تحول معنایش این است که شما برای پرداختن به یک اصول مشخصی که براساس اسلام، قرآن و جمهوری اسلامی دارید و برای رسیدن به آرمان‌ها، شیوه‌های ابتکاری و مؤثر و نو را ابداع و از آن استفاده کنید و نقص‌ها و خلاءهای گذشته را هم جبران کنید.

رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: تحول بدون برنامه امکان ندارد، قبل از مسئولیت رئیس محترم جدید قوهقضائیه از ایشان خواسته شد و ایشان هم یک برنامه جامعی تهیه کردند، لکن اگر بخواهیم این برنامه، تحقق خارجی پیدا کند، احتیاج به کار دارد. بنده توصیه اولم این است که همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شد، طبق زمانبندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.

آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: کاری کنید که بعد از گذشت یک مدت قابل قبولی کاملا احساس شود که قوه قضائیه دچار تحول شده است. 

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top