امیر حاتمی: موشک‌های ‌ایران دقت و ‌قدرت انفجاری بالایی دارند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امروز تمام موشک‌های جمهوری اسلامی ایران دقیق و از قدرت انفجاری لازم برای حفظ بازدارندگی دفاعی کشور کاملاً برخوردار هستند.

به گزارش نبأپرس، امیر سرتیپ امیر حاتمی  با تأکید بر آمادگی کامل دفاعی کشور اظهار داشت: به‌ لطف خداوند متعال امروز جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرت‌های مطرح موشکی دنیاست.

وی با قدردانی از تلاش متخصصان صنعت دفاعی در نوآوری‌های جدید دفاعی افزود: در صنعت دفاعی و موشکی کشور هر آنچه مورد نیاز است خودمان طراحی و تولید می‌کنیم و نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران از آن استفاده می‌کنند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با ابراز اینکه "امروز در بهترین وضعیت توان دفاعی و موشکی قرار داریم"، تصریح کرد:‌ امروز تمام موشک‌های جمهوری اسلامی ایران دقیق و از مانورپذیری بالا و قدرت انفجاری ‌لازم برای حفظ بازدارندگی دفاعی کشور ‌برخوردار‌ند.

وی در پاسخ به این سؤال که "برای گرفتن انتقام از عاملان ترور دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشورمان شهید فخری‌زاده چه اقدامی خواهید کرد؟"، ادامه داد‌: آنچه مسلم است عاملان و آمران این جنایت حتماً مجازات خواهند شد.

امیر سرتیپ حاتمی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یک کشور بزرگ و دارای مدیریت تفکر راهبردی، در زمان ‌و مکان لازم این مجازات را انجام خواهد داد و این اتفاق بدون تردید رخ خواهد داد.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top