بیانیه ستاد امر به معروف در محکومیت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی

انتظار مردم این است که انتقام سخت این سردار بزرگ و مجاهدین همراه او، به زودی و با قدرت از دشمن گرفته شود.

به گزارش نبأپرس ، متن بیانیه به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم


مِّنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ  فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ  وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا


نیمه شب جمعه و در شب مخصوص زیارت اباعبدالله الحسین علیه السلام ، سردار برومند سپاه اسلام از فرزندان ایران، پرچمدار امنیت منطقه و منکوب کننده تروریسم و دواعش در غرب آسیا سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همراه تعدادی از همرزمان متعهد و وفادارش به دست به دستور مستقیم شقی‌ترین افراد، فرمانده تروریسم دولتی آمریکا به آرزوی دیرینه اش که شهادت در حال جهاد علیه تروریسم بود، نائل آمد.

مردم ایران و همه دوستداران جبهه مقاومت در اقصی نقاط جهان، به صورت خودجوش و آتش به اختیار یاد این مجاهدان بزرگ را گرامی خواهند داشت و راه آنها را با انتقام خون شان ادامه خواهند داد. اگر امروز فقدان حاج قاسم سلیمانی ثلمه بزرگی برای جامعه اسلامی باشد، اما از این به بعد علاوه بر سردار قاآنی، همه مردم ایران و همه مجاهدان مقاومت اسلامی، قاسم سلیمانی خواهند بود.

انتظار مردم این است که انتقام سخت این سردار بزرگ و مجاهدین همراه او، به زودی و با قدرت از دشمن گرفته شود. افکار عمومی به شعار و محکومیت دل خوش نخواهد شد و انتظار انتقام واقعی را دارد.

معتقدیم که وعده الهی به برکت خون سردار سلیمانی و مجاهدت های خالصانه و صادقانه محقق خواهد شد و در آینده نزدیک نابودی اسرائیل محقق خواهد شد. بی صبرانه منتظر باشید که وعده نصر با انتقام سخت از بانیان این جنایت بین المللی و به فرمایش رهبر مقتدر انقلاب، امام خامنه ای مدظله العالی، به زودی محقق خواهد شد.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهادت این اسوه جهاد با ظلم و تامین امنیت و زائل کننده استکبار، تکفیری گری و سلفی گری را به مومنان و مجاهدان فی سبیل الله در ایران فضای بین الملل تبریک و تسلیت عرض کرده به مردم مقاوم و صبور و مظلوم و مجاهد عراق نیز شهادت مجاهد فی سبیل الله، معاون حشد الشعبی عراق ابومهدی المهندس را تبریک و تسلیت می‌گوید.
ان شاءالله خون مجاهدان امت اسلامی در سوریه و عراق و لبنان و ایران و افغانستان در هم آمیخته است و طومار ظلم و استکبار و جهل را از منطقه خواهد زدود. 


و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون


ستاد امر به معروف و نهی از منکرکشور

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top