تشریح دستاوردهای چهل‌ساله بسیج توسط سردار غیب‌پرور

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان "حیات انقلاب به حضور مردم و حیات ما بسیجیان به خدمت‌کردن عاشقانه به این مردم است" گفت: دشمن، رهبر، مردم و انقلاب ما را به‌خوبی می‌شناسد.

به گزارش خبرنگار دفاعی نبأپرس ، سردار غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در آیین آغاز به کار چهل هزار طرح عمرانی زودباده که عصر امروز (شنبه، 13 بهمن) در سالن شهید فهمیده سازمان بسیج برگزار شد، در سخنانی، گفت: خدا را شاکریم که به‌رغم دشمنی‌های استوار جهانی، همه عالم شاهد چهل‌سالگی انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: انقلاب اسلامی تحفه‌ای بی‌همتا از جانب خداوند متعال بود که توسط امام خمینی(ره) هدایت شد و مردم نیز در گذران این چهل سال و در زاویه دفاع از این انقلاب حضور داشتند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در آستانه چهل‌سالگی انقلاب، فرزندان بسیجیان این  مرز و بوم هدیه کوچکی به ملتی بزرگ و شرافت‌مند می‌دهند.

سردار غیب‌پرور خاطرنشان کرد: حیات انقلاب به حضور مردم و حیات ما بسیجیان به خدمت کردن عاشقانه به این مردم است و در همین راستا امروز چهل هزار پروژه زودبازده فرهنگی، عمرانی، اقتصادی و پروژه‌هایی در عرصه کشاورزی به‌همت بسیجیان مخلص از سوی فرمانده کل سپاه آغاز به کار می‌کند.

وی با بیان اینکه این چهل هزار پروژه قرار است در بازه 4 تا 6 ماه به نتیجه برسد، گفت: بخش مهمی از اجرای این پروژه توسط خود مردم تأمین شده که این موضوع تحقق مردم‌سالاری دینی است که در فرمایشات رهبری جاری و ساری است. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با بیان اینکه انقلاب اسلامی پابرجاست، خاطرنشان کرد: دشمن، رهبر، مردم و انقلاب ما را به‌خوبی می‌شناسد، اما باید بیشتر بداند که این انقلاب تا ظهور دولتِ یار ماندگار خواهد بود.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top