تقدیر مجلس از پاسداران ساقط کننده پهپاد آمریکایی+تصاویر

اعضای هیئت رئیسه مجلس از پاسداران ساقط کننده پهپاد آمریکایی تقدیر کردند.

به گزارش گروه پارلمانی نبأپرس ، عصر روز گذشته(پنج‌شنبه 13 تیر)  با حضور تعدادی از اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و اعضای فراکسیون اقدام متقابل علیه تهدیدات آمریکا در ستاد نیروی دریایی سپاه پاسداران در بندرعباس از پاسداران ساقط کننده پهپاد آمریکایی تقدیر شد.

همچنین امیرحسین قاضی زاده نماینده مردم مشهد و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره دیدار اخیرا نمایندگان مجلس با پاسدارانی که هواپیمای متجاوز آمریکا را ساقط کرده بودند، گفت: واقعا اقتدار و شجاعت نیروهای مسلح ایران در دنیا مثال زدنی است.

وی با اشاره به شجاعت یکی از جوانان پاسدار، گفت: یکی از پاسداران جوان، بعد از ساقط کردن هواپیمای متجاوز، برای جمع‌آوری لاشه پهپاد با یک نفر دیگر در هوای طوفانی وارد دریا می‌شود اما قایق واژگون می‌شود و اینها مجبور می‌شوند، 8 ساعت مسیر 16 کیلومتری را در هوایی طوفانی شنا کنند تا به ساحل برسند. برای اثبات حقانیت جمهوری اسلامی در اسقاط پهپاد آمریکایی چنین جانفشانی صورت گرفته است.

قاضی زاده در ادامه با اشاره ادعاهای آمریکا درباره نوع هواپیمای ساقط شده، تصریح کرد: گرچه آمریکایی ها RQ4 ذکر کردند ولی از کدینگ روی بدنه هواپیما MQ4 ترایتون ثبت شده که بیش از 300 میلیون دلار قیمت دارد و گرانقیمت‌ترین و البته پیشرفته‌ترین هواپیمای جهان برای اقدامات نظامی است که با بدست آوردن لاشه هواپیما مشخص و ثبت شده است.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top