تهدید ابرقدرتها موجب شده تا روحیه مقاومت را گسترش دهیم

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: تهدید ابرقدرت ها و صهیونیسم بین الملل موجب شده تا ما روحیه مقاومت و فداکاری را روز به روز گسترش دهیم.

به گزارش نبأ پرس، سردار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه طی سخنانی درباره اهمیت برگزاری یادواره شهدای اطلاعات عنوان داشت : منطقه غرب آسیا در شرایط حساسی است و برگزاری یادواره های شهدا نشان دهنده روحیه ایثار و شهادت در کشور است. 

وی گفت: به برکت مقاومت اسلامی؛ روحیه شهادت و ایثار در بین ملتهای منطقه ریشه دوانده است. 

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به بیانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا گفت: روحیه ایمان، شجاعت و شهادت طلبی برای کل منطقه ما و همه ملت ها جزو ضروریات است. 

سردار پورجمشیدیان تاکید کرد : امروز ملت های اسلامی به فرهنگ شهادت و ایثار به عنوان یک موضوع اساسی  و مهم نیاز دارند. 

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: تهدید ابرقدرت ها و صهیونیسم بین الملل موجب شده تا ما روحیه مقاومت و فداکاری را روز به روز گسترش دهیم. 

وی با بیان اینکه یادواره شهدا ما را در حفظ روحیه شهادت طلبی می تواند کمک کند ؛ تاکید کرد : ما احساس می کنیم که مسیر روشن انقلاب و راه شهدا از طریق این یادواره ها می تواند به نسل های بعد منتقل شود. حداقل حق شهدای ما این است که یاد و خاطره این عزیزان را گرامی بداریم. 

وی تاکید کرد : آن ها در میادین نبرد حماسه آفریدند تا ما قدرتمندانه در راه خود حرکت کنیم. 

سردار پورجمشیدیان خاطر نشان کرد: شهدای اطلاعات از مظلومترین شهدا هستند که به دلایل طبقه بندی بالایی که کارشان داشت کمتر می توانستند در معرض دید عموم قرار بگیرند. 

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top