سرلشکر جعفری: دستاوردهای سپاه مدیون تلاش‌های تمامی فرماندهان و مدیران است

فرمانده کل سپاه گفت: امروز سپاه تمام دستاوردهایش را مدیون تمامی مدیران و فرماندهان خود است.

به گزارش خبرنگار گروه دفاعی نبأپرس ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده سابق کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در مراسم معارفه فرمانده جدید سپاه طی سخنانی اظهار داشت: من رمز موفقیت سپاه را در تلاش برای فهم و اجرای درست تدابیر رهبر معظم انقلاب می‌دانم. 

وی افزود: ارتقای توانمندی‌ها وظیفه همه سازمان‌های نیروهای مسلح است؛ اما چیزی که در سپاه با تدبیر رهبر انقلاب محقق شد همه‌جانبه بودن این توانمندی‌هاست. 

سرلشکر جعفری با بیان اینکه "معنویت" محور اصلی قدرت سپاه است، تصریح کرد: ما تلاش زیادی برای تقویت ساختار درونی سپاه با محوریت معنویت و بصیرت انجام دادیم و امروز شاهد رشد کمی و کیفی و‌ منزلت اجتماعی سپاه هستیم و رشد سپاه نیاز انقلاب برای آینده‌ پیش رو‌ است.

فرمانده قرارگاه حضرت بقیه الله (عج) ادامه داد: برای اینکه انقلاب به اهداف خود برسد، نیازمند راهنمایی‌های رهبری است و ما باید تلاش کنیم ابتدا تدابیر ایشان را به درستی بفهمیم و بعد آن‌ها را اجرا کنیم. همچنین ما در سپاه تلاش کردیم تا به سبک دوران دفاع مقدس فرماندهی کنیم. 

وی تاکید کرد: در سپاه فرماندهی دستوری جواب نمی‌دهد و باید فرماندهی به سبک اقناعی باشد. امروز سپاه تمام دستاوردهایش را مدیون تمامی مدیران و فرماندهان خود است. 

سرلشکر جعفری در پایان تصریح کرد: محور اصلی ما برای حفظ انقلاب مردم هستند و آنها نقش تعیین کننده‌ای در  مهار بحران‌ها داشته‌اند. سپاه باید برای حفظ انقلاب شرایط نقش آفرینی مردم به ویژه در جنگ نرم را فراهم کند. 

انتهای پیام/

 
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top