سرلشکر رحیم‌صفوی: ‌تروریست‌ها می‌خواستند ناامنی گسترده‌ای ‌در دهه فجر ایجاد کنند‌

گروه استان‌ها ــ دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب گفت: تروریست‌ها می‌خواستند ناامنی گسترده‌ای را در دهه فجر ایجاد کنند که موفق به این امر نشدند.

به گزارش نبأپرس ، سردار سرلشکر یحیی رحیم صفوی عصر امروز در چهارمین یادواره شهدای تکواندو اظهار داشت: ما با شهدا عهد و پیمان بسته‌ایم تا آخر از اسلام، قرآن و انقلاب دفاع کنیم، شهید قوچانی و شهید خسرویان از انسان‌های نمونه بودند.

وی افزود: ابتکار و خلاقیتی را که فدراسیون تکواندو در برگزاری بزرگداشت این شهیدان صورت داده امیدواریم دیگر فدراسیون‌ها و در سطح ملی وزارت ورزش هم داشته باشند، 5 هزار شهید ورزشکار داریم که یک‌هزار و 200 نفر از آن‌ها در استان اصفهان هستند و 100 نفر آن‌ها نیز سردار شهید هستند.

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: 15 نفر از شهیدان ورزشکار نیز از فرماندهان دفاع مقدس بوده‌اند، هیچ استانی به‌اندازه استان اصفهان پیروزی‌های بزرگی را در دفاع مقدس نیافرید، استان اصفهان تنها استانی است که 2 لشکر 14 امام حسین(ع) و 8 نجف اشرف قهرمانش و پایگاه هشتم شکاری از تأثیرگذارترین‌ها در 8 سال دفاع مقدس بودند.

وی تصریح کرد: استان اصفهان نه‌تنها یک قطب فرهنگ و تمدن و صنعتی بلکه یک قطب دفاعی برای کشور ما بوده و هست، امیدوارم مسئولان کشور به وضعیت مردم استان اصفهان و به وضعیت آب و سایر مشکلات استان بیشتر توجه کنند، حق مردم اصفهان بیش از آن چیزی است که در آن زندگی می‌کنند.

سرلشکر رحیم‌صفوی بیان کرد: پیشرفت و عظمت کشور از برکت خون شهداست، روز گذشته با اینکه روز تبریز بود اما رهبر معظم انقلاب در نخستین کلمات خودشان از عظمت شهدا و عظمت حضور مردم اصفهان بیان کردند که نه‌تنها کشور بلکه سازمان ملل را نیز تحت تأثیر قرار داد و مجبور شدند تا در این ارتباط بیانیه‌ای داده و این جنایت دشمنان را محکوم کنند.

وی گفت: اگر شهدا نبودند کشور تجزیه شده بود و نه خوزستان و نه غرب کشور را داشتیم، اگر شهدای مدافع حرم نبودند الآن دشمن در غرب کشور تهدید می‌کرد، خون شهیدان مکتب مقاومت را ایجاد کرد، حزب‌الله لبنان که در برابر رژیم صهیونیستی ایستاده محصول شهدای شماست.

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: مردم یمن 4 سال در برابر رژیم آل‌سعودی که با فرمان آمریکایی‌ها به مردم یمن حمله کرده‌‌اند، دفاع کردند، ترامپ 400 میلیارد دلار از سعودی‌ها گرفته تا تجهیزات به آل‌سعود بدهد، ما با ملت و دولت پاکستان همسایه‌ایم و باید بدانند دولت و حکومت سعودی پایداری ندارد و تا 2030 آثاری از آل‌سعود در عربستان نمی‌ماند.

وی افزود: 16 سازمان تحقیقاتی آمریکایی‌ها سندی را منتشر کردند به اسم جهان در سال 2030 که در آن رژیمی به‌نام آل‌سعود وجود ندارد و ایران قدرتمندترین کشور منطقه است، خون پاک شهیدان طنین‌انداز راه عزت، افتخار و پیشرفت ایران را فراهم کرده و شعله‌های مقاومت و ظلم‌ستیزی را در جهان روشن کرده است.

سرلشکر رحیم‌صفوی خاطرنشان کرد: خون شهدای فدراسیون تکواندو در دفاع مقدس، مدافعان حرم و حادثه اخیر رودخانه‌ای از عواطف و احساسات و روحیه ظلم‌ستیزی را در جامعه جاری کرده و ملت ما در ایستادگی برابر تحریم‌های ظالمانه برای عبور از مشکلات اقتصادی استوار کرده، اگرچه بسیاری از مشکلات به داخل کشور بازمی‌گردد که در بیانیه رهبر معظم انقلاب آمده است.

وی تصریح کرد: بیانیه رهبر معظم انقلاب منشوری برای دهه پنجم انقلاب اسلامی است، مسئولان و مردم این بیانیه را سرلوحه خود قرار دهند، البته برخی در کشور نمی‌فهمند و یا خودشان را به نفهمی زده‌اند و یا نفوذی‌هایی در کشور هستند که می‌خواهند عوامل استکبار را در ایران برای به‌زانو درآوردن ما پیاده کنند که مردم در 22 بهمن نشان دادند که دشمن شکست خورده است.

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب بیان کرد: تروریست‌ها می‌خواستند ناامنی گسترده‌ای را در دهه فجر ایجاد کنند که موفق به این امر نشدند، سیاست آمریکایی‌ها و پول عربستان به آن‌ها داده شد تا امنیت داخل کشور را از بین ببرند اما با آنها مقابله شد. نیروهای مسلح بسیار مقتدر هستند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top