سرلشکر سلامی: سپاه ‌تا رفع ‌کامل مشکلات در کنار زلزله‌زدگان ‌خواهد بود / زندگی ‌دل‌‌آرام حق مردم زلزله‌زده است

گروه استان‌ها ـ فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه ‌تا رفع ‌کامل مشکلات در کنار زلزله‌زدگان ‌خواهد بود، گفت: زندگی ‌دل آرام حق مردم زلزله‌زده است و تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار خواهیم گرفت.

به گزارش نبأپرس ، سردار سرلشکر حسین سلامی ظهر امروز در آیین افتتاحیه قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولی عصر(عج)، اظهار داشت: توکل و صبر مردم کرمانشاه و مناطق زلزله‌زده سرپل‌ذهاب در جریان زلزله‌های اخیر ستودنی است.

وی عنوان کرد: با وجود خسارات بالای زلزله و مشکلات فراوان پس‌زلزله‌ها صبر و بردباری مردم سبب شد تا بر مشکلات غلبه کنند و زندگی خود را سر و سامان بدهند.

سلامی با اشاره به اینکه مردم این منطقه و مردم بزرگ ایران در جریان زلزله امتحان خوبی در پیشگاه خداوند پس دادند گفت: صبر و بردباری مردم منطقه و کمک‌های بی‌پایان مردم دیگر نقاط کشور در هیچ کجای تاریخ تکرار نشده ‌و در واقع می‌توان گفت قلب همه ملت در سرپل‌ذهاب و کنار زلزله‌زدگان بود.

فرمانده کل سپاه بیان کرد: مردم‌ کرمانشاه همواره تکیه‌گاه سپاه و مردم همیشه در صحنه سال‌های انقلاب بودند؛  در دوران دفاع مقدس با رشادت و روحیه پاسداری از آب و خاک و ناموس خود نشان دادند که تکیه‌گاه خوبی برای سپاه و انقلاب هستند.

سلامی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سفر خود به این منطقه تأکید کردند که تا رفع آخرین مشکلات کنار شما باشیم و ما همچنان در کنار شما هستیم.

وی با بیان اینکه مسئولان نظام برای رفع مشکلات مردم منطقه عزم و تصمیم جدی دارند گفت: این عزم قابل تقدیر است و این روند کمک‌رسانی همچنان ادامه خواهد داشت.

سلامی افزود: زندگی آبرومندانه و دل آرام حق مردم زلزله‌زده است و تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top