سرلشکر سلیمانی: تحت تاثیر همت مردم ‌برای مقابله با سیل ‌قرار گرفتم /‌ جوانان، خوزستان ‌مکانی برای دفاع از حرم است

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: مناطقی که از خوزستان دیدم تحت تاثیر همت مردم قرار گرفتم زیرا به رغم اینکه دولت اسرار زیادی به تخلیه دارد، اما با ایستادگی و امکانات ابتدایی در حال مقابله هستند.

به گزارش نبأپرس ، سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی در جمع مردم خوزستان اظهار داشت: اخلاق و خدمت به مردم ‌مهم‌ترین بخش اساسی عرفان ‌است و به نظر من جوانانی که سنشان به زمان جنگ نمی‌رسد؛ اینجا مکانی است که جهاد زمان دفاع مقدس را درک کنند.

وی افزود: در حال حاضر خیلی‌ها برای تنگه و جای معدود سوریه اسرار می‌کنند که به نام مدافع حرم بیایند، اما خوزستان در این حادثه یک دفاع از حرم است زیرا دفاع از حرم چه چیزی بالاتر از این است که کرامت یک انسان  را حفظ کنید تا از خانه‌اش آواره نشود  و یا اینکه در اردوگاه‌ها کرامتش حفظ شود.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران  با بیان اینکه  همه دفاع‌ها برای حریم انسانیت بود، گفت: مناطقی که از خوزستان دیدم تحت تاثیر همت مردم قرار گرفتم زیرا  به رغم اینکه دولت اسرار زیادی به تخلیه دارد، اما با ایستادگی و امکانات ابتدایی در حال مقابله هستند.

وی ادامه داد: اگر با حفظ کرامت مردم و بدون خسارت انسانی این کارها را انجام دادیم بدون شک نتیجه مهمی می‌توانیم بگیریم. تصور بنده  این است که از موج اصلی این بحران عبور ‌کردیم ولی در عین حال باید کمک کرد تا مردم  دچار مشکل نشوند. البته احساس می‌شود که مردم قدری ناراحت هستند اما در این موضوعات باید کمک  مردم کرد و آن‌ها را التیام داد‌.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top