فرمانده سپاه: تمرکز سپاه بر پروژه‌های کوچک و زودبازده است

سرلشکر جعفری گفت: یکی از خواص پروژه‌های محرومیت زدایی سپاه، تمرکز بر پروژه های کوچک در مناطق محروم است.

به گزارش خبرنگار دفاعی نبأپرس ، سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران، عصر امروز در حاشیه آیین آغاز عملیات اجرایی 40 هزار طرح زود بازده و محرومیت‌زدا، در جمع خبرنگاران با اشاره به رویکرد سپاه در انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی، گفت: در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی که از قدیم در محروم‌ترین استان‌ها به ویژه در مناطق امنیتی انجام می‌‌شده، رویکرد ما استفاده از نیروهای جوان همان مناطق است تا خود مردم در انجام این پروژه‌ها حضور یابند. 

وی افزود: این پروژه‌ها عمدتا در حوزه‌های آبرسانی، راهسازی، آبخیزداری، مدرسه‌سازی و بهداشتی است.همچنین اگر در حوزه فرهنگی نیاز باشد، اقداماتی انجام خواهد شد.

فرمانده کل سپاه با اشاره به بودجه مربوط به اجرای این پروژه‌ها، خاطرنشان کرد: سقف اعتباری خاصی برای این پروژه‌ها تخصیص نیافته است اما هر زمان که احساس نیاز کردیم، از بودجه های دولتی، سپاه و بسیج استفاده می‌کنیم.

سردار جعفری یادآور شد: این پروژه‌ها، کوچک و زودبازده هستند که در مناطق محروم انجام می‌شوند و طبیعی است که هرچقدر از شهرهای بزرگ دورتر می‌رویم، محرومیت در آنجا بیشتر است بنابراین یکی از خواص پروژه‌های محرومیت زدایی سپاه، تمرکز بر پروژه های کوچک در مناطق محروم است.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top