لاریجانی: ترامپ "حرف مفت" زده است/ نباید جواب حرف‌های مفت را داد

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ایالات متحده دچار بی‌نظمی در دیپلماسی شده، گفت: ترامپ دیپلماسی جاهلانه را دنبال می‌کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی نبأپرس ، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، دوم مرداد) پارلمان در تذکری به ماده 110 آیین‌نامه داخلی مجلس استناد کرد و خطاب به لاریجانی که ریاست جلسه را به‌عهده داشت، گفت: امروز از جناب‌عالی این انتظار را داشته و داریم که از طرف مجلس پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را که حرف‌های گُنده‌تر از دهانش می‌زند، می‌دادید.

براساس این گزارش، لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده شاهین‌شهر با بیان اینکه ما "که نباید جواب هر حرف مُفتی را بدهیم"، گفت: این حرف‌ها سطح دیپلماتیک نداشت، او آدم قالتاقی در عرصه بین‌المللی است به‌طوری که او (پمپئو) و رئیسش در سطح بین‌المللی به فساد شُهره هستند.

رئیس مجلس با تأکید بر اینکه ایالات متحده دچار بی‌نظمی در دیپلماسی شده و توحشی را در این عرصه رقم می‌زند، خاطرنشان کرد: ترامپ دیپلماسی جاهلانه را دنبال می‌کند. خداوند در قرآن می‌فرماید چنین افرادی را به حال خود رها کنید، خودشان، خودشان را خراب خواهند کرد.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top