لاریجانی: حمایت اصلاح‌طلبان از من اهمیتی ندارد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این‌که اصلاح‌طلبان از من در انتخابات هیئت‌رئیسه حمایت کنند یا خیر، موضوع خیلی مهمی هم نیست.

به گزارش گروه پارلمانی نبأپرس ، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، در گفتگویی درباره عدم حمایت فراکسیون امید از وی در انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس و این‌که آیا برای حمایت شروطی داشت، گفت: شروطی برای من قرار ندادند و مذاکره رسمی هم نداشتیم، تنها تصمیم آنها بر این بود.

وی با بیان اینکه مجلس فعلی فراکسیون حداکثری به‌معنای متعارف ندارد، افزود: به همین جهت، تصمیم‌گیری در آن ساده نیست و همین وقایع قابل پیش‌بینی است.

رئیس مجلس که با هفته‌نامه مثلث گفت‌‌وگو کرده است، در پاسخ به این پرسش که "اصلاح‌طلبان در زمانی ترجیح می‌دادند که از شما حمایت کنند و در انتخابات هیئت‌رئیسه اخیر این اتفاق نیفتاد، آیا این نسبت بین شما و اصلاح‌طلبان به هم خورده است؟"، اظهار داشت: البته من نسبتی با هیچ جریانی ندارم که بخواهد به‌هم بخورد، البته این‌که اصلاح‌طلبان از من در انتخابات هیئت‌رئیسه حمایت کنند یا خیر، موضوع خیلی مهمی هم نیست.

لاریجانی درباره اینکه آیا قصد شرکت در انتخابات آینده را دارد یا خیر، گفت: با توجه به شرایط کنونی، بنده هیچ فکری جز حل مسائل فعلی کشور ندارم؛ آن‌قدر این موضوع وقت مرا به خود اختصاص داده است که به هیچ کاری نمی‌رسم و این موضوع تعارفی نیست.

رئیس مجلس با ابراز اینکه "حجم کار بسیار بالاست و فرصتی نداشتم در مورد این موضوعات تفکر جدی داشته باشم"، خاطرنشان کرد: البته فکر کردن در مورد این موضوعات هم اندکی زود است.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top