مدارس تهران در تمامی مقاطع تا پایان هفته تعطیل شد/ تعطیلی مدارس البرز و تبریز و دانشگاه های البرز در روز دوشنبه/ جزئیات طرح زوج و فرد و امتحانات نهایی

معاون عمرانی استانداری تهران از تعطیلی مدارس استان تهران در تمامی مقاطع تحصیلی به‌جز شهرستانهای فیروزکوه، دماوند تا پایان هفته جاری خبر داد.

به گزارش نبأپرس؛ محمد تقی‌زاده با اشاره به شرایط پایدار جوی و تشدید آلودگی هوای تهران اظهار کرد: کمیته اضطرار آلودگی هوا تصمیماتی برای روزهای آتی در نظر گرفته است.

وی تصریح کرد: بر همین اساس تمام مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس در تمام مقاطع تحصیلی در استان تهران به جزء شهرستانهای فیروزکوه، دماوند از روز دوشنبه دو تا چهارشنبه 4 دی، تا پایان هفته تعطیل خواهند بود.

به گفته تقی‌زاده، دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان تهران روزهای آینده دایر خواهند بود.

معاون عمرانی استانداری تهران همچنین به توقف فعالیت معادن شن و ماسه تا اطلاع ثانوی تاکید کرد و گفت: طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا می‌شود و پلیس راهور نیز با خودروهای دودزا برخورد می‌کند؛ کامیون‌ها حق تردد در شهر را ندارند.

تبریز

با تصمیم کارگروه اضطراری کاهش آلودگی هوا، با توجه به پایدار بودن وضعیت جوی شهر تبریز و به منظور پیشگیری از افزایش آلایندگی، روز دوشنبه هم مدارس شهرهای تبریز، سردرود و باسمنج در تمامی مقاطع تحصیلی، تعطیل خواهد بود

البرز

با توجه به افزایش آلایندها و ناسالم بودن هوا مهدهای کودک ، مدارس پیش دبستانی و دبستان و مدارس متوسطه اول و دوم و کلاسهای آموزشی دانشگاه و تمام مراکز و آموزشگاههای خصوصی زبان و فنی و حرفه ای تمام شهرهای استان به جزء طالقان و آسارا; فردا دوشنبه دوم دیماه تعطیل می باشد.

امتحانات نهایی روز دوشنبه کرج به قوت خود باقی است و برگزار می‌شود

امتحانات نهایی

امتحانات نهایی دی ماه دانش آموزان در ساعت و تاریخ اعلام شده برگزار میگردد.

لذا دانش آموزانی که امتحانات نهایی دارند در صورت تعطیلی در روز های آتی در ساعت و روز مشخص شده به حوزه امتحانی خود مراجعه کنند.

همچنین امتحانات داخلی دانش آموزان توسط شورای مدرسه تصمیم گیری وبه دانش آموزان اطلاع رسانی میگردد.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top