"نمایش دستاوردهای نظامی کشور در ۴ نمایشگاه در تهران"

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح، برنامه‌‌های چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را تشریح کرد.

به گزارش نبأپرس، سردار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح صبح امروز(شنبه، 6 بهمن) در نشست خبری تشریح برنامه‌های فرهنگی نیروهای مسلح در دهه فجر، در سخنانی اظهار داشت: در آستانه چهلمین سالگر پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، این سال، بسیار حساس و ‌سال امیدآفرینی به مردم ایران و ناامیدی دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی افزود: دشمنان تمام توان خود را به کار گرفته‌اند تا انقلاب، چهل سالگی خود را نبیند و آمریکای جنایتکار که همیشه رو به افول بوده است، امسال روند شدیدتری را رو به زوال طی می‌کند.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: به همین مناسبت، نیروهای مسلح اقدامات ویژه‌ای در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی انجام داده‌اند که یکی از آنها، ارائه دستاوردهای انقلاب در چهار نمایشگاه است، نمایشگاه اول با موضوع اقتدار دفاعی توسط وزارت دفاع برگزار می‌شود که از یازده بهمن آماده بازدید مردم در مصلی تهران است.

سردار شکارچی تصریح کرد: نمایشگاه بعدی با موضوع محرومیت‌زدایی و سازندگی توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه در همین تاریخ برگزار می‌شود. همچنین نمایشگاه دیگری در باغ موزه دفاع مقدس توسط بنیاد حفظ آثار با موضوع دستاوردهای دستگاه‌های کشور است؛ نمایشگاه دیگری هم در پایگاه یکم شکاری مهرآباد با حضور نهاجا، نیروی هوافضای سپاه، هوانیروز ارتش و سازمان هوافضای وزارت دفاع برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه‌ها با هدف تقویت امید در نسل جوان و مقایسه با قبل از  پیروزی انقلاب برگزار می‌شوند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top