واریز کمک نقدی ۲۰۰ هزار تومانی به حساب مستمری بگیران تأمین اجتماعی

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی از واریز کمک نقدی ۲۰۰ هزار تومانی به حساب مستمری بگیران تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: کمک نقدی مستمری بگیرانی که از بانک رفاه کارگران حقوق خود را دریافت می کنند از ۴ صبح امروز واریز شده است.

به گزارش نبأپرس ، محمد حسن زدا در اولین جلسه شورای معاونین سازمان تأمین اجتماعی که به ریاست وی برگزار شد و با ارتباط ویدئو کنفرانسی با مدیران استانی این سازمان در سراسر کشور همراه بود، اظهار داشت: یاد خاطره مرحوم نوربخش و مرحوم تاج الدین که منشأ خدمات فراوان به جامعه تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی بودند را گرامی می‌داریم و به روح بلند این دو عزیز درود می‌فرستیم.

وی از واریز کمک نقدی 200 هزار تومانی به حساب مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: کمک نقدی مستمری‌بگیرانی که از بانک رفاه کارگران حقوق خود را دریافت می‌کنند از 4 صبح امروز واریز شده است و افرادی نیز که از سایر بانک‌ها حقوق دریافت می‌کنند، این مبالغ شب گذشته به حسابشان واریز شده است.

زدا با اشاره به فرا رسیدن ماه‌های پایانی سال و اهمیت تأمین منابع مورد نیاز برای ایفای تعهدات سازمان تأمین اجتماعی، گفت: برای تأمین منابع مورد نیاز در ماه‌های پایانی سال برنامه ریزی دقیقی انجام شده است.

وی با اشاره به مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی‌ گفت: در این زمینه نیز تصمیمات مؤثری اتخاذ شده است.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی از اجرای طرح ناب‌سازی خدمات بخش بیمه‌ای این سازمان خبر داد و گفت: در نتیجه اجرای این طرح فرآیندهای کاری اصلاح و موازی کاری‌ها برطرف می‌شود تا خدمت رسانی به مخاطبان سازمان در مسیر مناسب‌تری انجام شود.

زدا بهره‌گیری از مشارکت شرکای اجتماعی در تمامی تصمیم‌گیری‌ها را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: در تمامی سطوح سازمان و در تمامی استانها مدیران سازمان تأمین اجتماعی در تصمیم‌گیری‌ها نظرات شرکای اجتماعی را اخذ می‌کنند.

وی نتیجه تمامی اقدامات صورت گرفته را بالندگی بیشتر و خدمت‌رسانی سازمان تأمین اجتماعی دانست و گفت: بالندگی سازمان تأمین اجتماعی به افزایش بالندگی کشور کمک می‌کند و حاصل تلاش‌ها و اقداماتی که در این سازمان از 5 سال پیش و با تلاش‌های دکتر نوربخش انجام شده است، ارتقای جایگاه این سازمان و خدمت رسانی بهتر به جامعه تحت پوشش است.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top