گزارش تصویری| راهپیمایی پرشورمردم شهرستان رباط کریم به مناسبت روز قدس / آزادی قدس مطالبه ای جهانی است

فرماندار شهرستان رباط کریم به همراه مسئولین شهرستان و مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان استکبار زدند وی گفت: امروز مطالبه آزادی قدس تبدیل به فرهنگ عمومی در جهان شده است.

به گزارش نبأپرس  سیدمهدی ساداتی فرماندار رباط کریم در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه نصیر شهر، ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس افزود: این روز فرصتی مناسب است که روز قدس در رأس امور قرار گیرد و به عنوان مطالبه تبدیل شود و مردم با حضور پرشور خود به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند.
وی ادامه داد: پیگیری امور فلسطین امروزه تبدیل به یک مطالبه جهانی شده و تمام کشورهایی که خواهان ازادی هستند به این موضوع توجه دارند.
فرماندار رباط کریم خاطرنشان کرد: مردم دنیا با حرکات ناشایست اسراییل درباره فلسطین و اظهارنظر این رژیم منحوس درباره قبله اول مسلمین مخالف هستند و امیدواریم شاهد خروج بیگانگان از فلسطین اشغالی باشیم.
وی تصریح کرد: امروز فصل مشترکی بین تمام امتهای آزادی خواه جهان وجود دارد و آن این است که قدس باید به مسلمانان برگردانده شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم با اشاره به تاکید مقام معطم رهبری مبنی بر فراهم نمودن مقدمات و آمادگیهای لازم برای رسیدن به ۱۹۰هزار سو در چارچوب برجام آ اظهار داشت: با توجه به مستقل بودن قوای سه گانه برای پیشبرد اهداف نظام در سایه سار مقام معظم رهبر در حرکت هستند .
وی همچنین با تاکید بر تغییر شیوه مدیران شهرستان اذعان داشت: هر مدیری که در شهرستان نمی تواند خدمتگزار شایسته برای مردم باشد باید از چزخه مدیریتی خارج شود و مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند.
ساداتی در ادامه تصریح کرد: حمایت از مردم نظام را بیمه می کندو مدیران بایستی برای مطالبات قانونی مردم طبق مقررات پاسخگو یاشند.
وی در پایان ابراز داشت: انتخاب شهردار از وظایف لاینفک شورا های اسلامی شهر هااست و دستگاهها را از دخالت در این امور برحزر می دارم.
 
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

مشروح اخبار

Top