فراخوان عمومی واگذاری اراضی با کاربری تجاری، آموزشی، ورزشی، درمانی، فرهنگی، تفریحی و مسکونی / فرصت استثنایی سرمایه گذاری در شهر پرند + طرح

شرکت عمران شهر پرند، فراخوان عمومی واگذاری اراضی با کاربری تجاری، آموزشی، ورزشی، درمانی ، فرهنگی، تفریحی و مسکونی را منتشر کرد.

به گزارش نبأپرس از پرند، شرکت عمران شهر پرند در نظر دارد؛ ۷۳ قطعه زمین با کاربری تجاری، آموزشی، ورزشی، درمانی، فرهنگی ، تفریحی توریستی و مسکونی را از طریق فراخوان عمومی با شرایط (نقد و اقساط) و با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) و شماره مزایده ۲۰۰۲۰۰۱۰۷۷۰۰۰۰۰۵ بصورت الکترونیکی واگذار نماید.

مهلت دریافت اسناد در سامانه تا مورخ ۲۶ دی ماه ۱۴۰۲ و پیشنهاد قیمت تا مورخ ۷ بهمن ماه می باشد. درصورت عدم دریافت اسناد قطعه مورد نظر در زمان تعیین شده، قادر به ارائه پیشنهاد قیمت در سامانه نخواهید شد.

مهلت تحویل اسناد، مجوزها و ضمانتنامه تا روز شنبه ۷بهمن ماه (بعد از بارگذاری در سامانه) به دبیرخانه شرکت عمران شهر جدید پرند می باشد.

جدول قیمت، شرایط واگذاری، اطلاعات تکمیلی و نحوه شرکت در فراخوان در سایت شرکت عمران پرند قابل مشاهده است.

متقاضیان برای اطلاعات بیشتر با تلفن ۵٧۴١٣٠٠٠-٠٢١ با داخلی ۵٩٩ یا ۵۶٧٩۵۵٨٠ تماس حاصل نمایند.

فراخوان عمومی واگذاری اراضی با کاربری تجاری، آموزشی، ورزشی، درمانی ، فرهنگی، تفریحی و مسکونی / فرصت سرمایه گذاری در شهر پرند + طرح

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا