فرماندار رباط کریم: ۳۷۲ شعبه اخذ رای آماده برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان های رباط کریم و بهارستان

فرماندار رباط کریم گفت: حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان با ۳۷۲ شعبه اخذ رای در روز ۱۱ اسفند فعالیت خواهند کرد.

 

به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم، روز پنج شنبه امید احمدی فرماندار شهرستان رباط‌کریم اظهارکرد: از مجموع ۳۷۲ شعبه اخذ رای، ۱۴۷ شعبه برای حوزه انتخابیه رباط کریم، ۲۲۵ شعبه برای حوزه انتخابیه شهرستان بهارستان آماده اخذ آرای مردم هستند.

وی افزود: هماهنگی های لازم با عوامل اجرایی در شعب اخذ رای انجام شده و تمام شرایط و امکانات برای برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور فراهم است.

رئیس مرکز انتخابیه شهرستان های رباط کریم و بهارستان ادامه داد: تمامی دوره های آموزشی نمایندگان فرماندار و اعضای شعبه و عوامل انتظامی و بازرسین انجام شده و با آمادگی کامل به استقبال انتخابات می رویم.

احمدی به استقبال رای اولی ها از طرح همیار انتخاباتی اشاره و افزود: طرح همیار انتخاباتی برای نخستین بار اجرا می شود که در این طرح رای اولی ها با عنوان همیار انتخاباتی در روند برگزاری انتخابات به عوامل اجرایی در شعب اخذ رای کمک می کنند.

فرماندار رباط کریم اضافه کرد: تمامی آموزش های لازم به همیاران انتخاباتی داده شده و با آمادگی کامل در شعب مستقر می شوند تا به روند رسیدگی به امور شعب سرعت ببخشد.

رئیس مرکز انتخابیه شهرستان های رباط کریم و بهارستان خاطر نشان کرد: همه ما برای برگزاری انتخابات باشکوه ۱۱ اسفند آماده هستیم و از مردم عزیز و غیور دعوت می کنیم با حضور در پای صندوق های رای بادرایت سرنوشت خود را تعیین کنند.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا