فرمانده کل ارتش: دشمنان از قدرت ‌دفاعی و نظامی کشورمان هراس دارند

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان از قدرت خارق‌العاده دفاعی و نظامی کشورمان هراس دارند.

 

به گزارش نبأپرس، امیر سرلشکر سید‌عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم جشن 44 سالگی انقلاب در زنجان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران امروز به برکت انقلاب اسلامی یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا‌ست.

وی قدرت دفاعی و موشکی کشورمان را بی‌نظیر توصیف کرد و گفت: دشمنان از قدرت خارق‌العاده دفاعی و نظامی کشورمان هراس دارند و همه این موفقیت‌‌ها به برکت انقلاب اسلامی و رهبری امامین انقلاب بوده است.

وی 22 بهمن را یادآور باشکوه‌ترین مقطع تاریخ کشورمان دانست و تصریح کرد: در 22 بهمن 57 ملت ایران، آزادی خود را باز پس گرفت و در این روز بزرگ انقلابی رقم خورد که از بزرگترین انقلاب‌هاست. ملت بزرگ ایران در این راه خدایی با رهبری استوار و محکم پیش خواهد رفت و با توکل به خداوند و عزم و اراده، اتحاد ملی و عزت خود را از نظام سلطه باز پس گرفته و به هیچ قیمتی این عزت را از دست نمی‌دهد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، انقلاب اسلامی ایران را مردمی‌ترین انقلاب توصیف کرد و افزود: این انقلاب سبب شد تاثیرات فرهنگی بسیاری ایجاد شود و بزرگترین تحول قرن به وقوع بپیوندد.

وی خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب، استقلال، عظمت و عزت کشور از دست رفته بود و در آن زمان رژیم پهلوی با حقارت هر چه تمام در اختیار بیگانگان بود، اما انقلاب اسلامی عزت را به کشور برگرداند.

امیر موسوی تأکید کرد: دشمن هرگز نگران دموکراسی و حقوق بشر در ایران و دیگر کشورها نیست، که اگر بود از رژیم کودک کش سعودی که مردم و کودکان یمن را به خاک و خون می‌کشد، حمایت نمی‌کرد.

وی با تاکید بر اینکه دشمن هر آنچه توانسته در براندازی نظام به کار گرفته است، گفت: اما با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری دشمن به اهداف شوم خود نرسیده است.

این مسئول تشریح کرد: امروز در 22 بهمن خروش مردم پیام روشن و صریحی به دشمن دارد و آن هم این است که توطئه‌های آنان شکست خورده است.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا