اخبار فرهنگی | آخرین و مهمترین اخبار فرهنگی

امیرحسین ترابی کارگردان سینما که به‌تازگی مجوز ساخت فیلم سینمایی «فرار مغزها» را دریافت کرده است، عنوان کرد بازیگری برای حضور در این فیلم درخواست دستمزد سه میلیارد تومانی کرده‌است! به گزارش نبأپرس ،  امیرحسین ترابی کارگردان سینما که به ...

فرهنگی - نبأپرس

امیرحسین ترابی کارگردان سینما که به‌تازگی مجوز ساخت فیلم سینمایی «فرار مغزها» را دریافت کرده است، عنوان کرد بازیگری برای حضور در این فیلم درخواست دستمزد سه میلیارد تومانی کرده‌است!

محمدرضا فروتن با انتشار پستی در اینستاگرام شایعه تغییر جنسیت خود را که توسط برخی رسانه‌ها منتشر شده بود، تکذیب کرد.

پرسش و پاسخ حجه الاسلام والمسلمین علیرضا توحیدلو  راجع به کرونا به وسیله  قرآن کریم

معاون توسعه و ترویج امور کتابخانه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از افتتاح کتابخانه مرکزی یزدی در ماه جاری پس از 24 سال خبر داد.

پدرسالار تلویزیون و سینمای ایران لحظاتی پیش در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.

بهمن فرمان آرا نویسنده و کارگردان سینما هفتمین گزینه اکران آنلاین در سینماها را به نام خود زد.

دهم خردادماه سالگرد شهادت تصویربرداری شبکه پرس‌تی‌وی است که با دیدن واقعیت‌ها در این شبکه انگلیسی‌زبان، به کار در عرصه خبر و رسانه علاقه‌مند شد.

فیلم سینمایی "در انتظار بربرها" ساخته سیرو گرا با بازی جانی دپ،  به دلیل شیوع ویروس کرونا از ماه آگوست (مرداد ماه) به صورت آنلاین اکران میشود.

در حالی که دفتر آیت الله خامنه‌ای و ستاد استهلال ماه، از رویت ماه شوال خبر داده و یکشنبه مورخ چهارم خرداد را مصادف با عید سعید فطر اعلام کرده اند، پنج تن از مراجع تقلید رویت ماه شوال بر ایشان اثبات نشده است.

رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره موضوع فطریه پاسخ فرمودند.

همزمان با پایان ماه مبارک رمضان، اعمال توصیه شده برای شب و روز عید سعید فطر منتشر شد.

صفحه1 از23

مشروح اخبار

Top