تلویزیون | سینما | تئاتر | رادیو

رئیس رسانه ملی در اختتامیه شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه؛ گفت: راهبرد ما این‌ است که خدمات و سرویس‌های رسانه ملی را در بستر فضای مجازی و شبکه‌های موبایلی فراهم کنیم.

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از ادامه اکران فیلم «خانه پدری» خبر داد و گفت: الان نامه دادستانی تهران مبنی‌بر رفع توقیف این فیلم را دریافت کردیم.

با حضور معاون هنری سینمایی اداره کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از پوستر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران رو نمایی شد.

سوختگی‌شدید و به کما رفتن طراح‌صحنه، فینال «خواب‌زده» سیروس‌مقدم را ناتمام گذاشت.

سریال‌های جدید شبکه‌های یک تا سه یعنی ترور خاموش، مرضیه و ستایش سه حدود ۶۲ درصد مخاطبان را پای تلویزیون نشانده‌اند که در میان آنها ستایش ۳ با ۵۸/۴ درصد، در صدر این سه سریال به لحاظ جذب مخاطب قرار گرفته است.

«امین حیایی» بازیگر سینما و تلویزیون درباره تأثیر اربعین در زندگی گفت‌وگو کرد.

مجموعه جدید رادیویی «من محمدعلی رجایی» از رادیو نمایش، شنیدنی شد.

رئیس رسانه‌ملی امروز در نشست هم‌اندیشی با هنرمندان در سالن اجتماعات شبکه استانی اترک بر حمایت از هنرمندان با استعداد که به دلایلی مهجور مانده‌اند، تأکید کرد.

حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی در پیامی روز خبرنگار را به جامعه خبرنگاران تبریک گفت.

«شیشه دارو» این هفته به نفتکش ها می پردازد و توقیف کشتی روسی توسط اوکراین و سیاست های مربوط به آن را بررسی می کند.

در برنامه این هفته «ما مردم» شبکه پرس تی وی بحث و گفت و گو پیرامون جدال دونالد ترامپ با نماینده شهر بالتیمور در کنگره آمریکا و واکاوی اقدامات اخیر وی علیه نمایندگان اقلیت ها در کنگره صورت می گیرد.

پخش مجموعه تلویزیونی «آرایشگاه زیبا» از امروز برای آی‌فیلمی‌های افغانستان و تاجیکستان آغاز می‌شود.

صفحه1 از8

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top