تلویزیون | سینما | تئاتر | رادیو

شورش و اعتراضات یهودی های اتیوپی تبار در اسرائیل در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

رفع فقر در کشور بولیوی برنامه اصلی دولت است که جدیدترین قسمت برنامه «منطقه مالی» شبکه هیسپان تی وی اجرای برنامه هایی خدمت محور در این رابطه را تحلیل خواهد کرد.

«سینما آی‌فیلم» این هفته مستند داستانی «پنج» ساخته سیدمجتبی حسینی را معرفی می‌کند.

برنامه این هفته  «مجله هنری ایران» (Iran Art Mag) به بحث و بررسی پیرامون سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر می پردازد.

شورای صنفی نمایش اعلام کرد که فروش بلیط نیم‌بها به جز روزهای سه‌شنبه در سینما ممنوع است. امیر سیدزاده تهیه‌کننده سینما معتقد است اگر قرار باشد سینمایی به‌صورت نیم‌بها بلیت فروشی کند باید با توافق سینمادار و تهیه‌کننده باشد.

سینمای دینی دارای حوزه مشخص و معینی است که هر مفهوم و مصداقی را شامل نمی‌شود و از سوی دیگر بازنماینده صرف مظاهر فرهگ و تمدن اسلامی نیست.

معینی‌پور درباره فراموش شدن تله‌تئاتر در تلویزیون، گفت: ما خودمان هم دنبال ساخت تله‌تئاتر هستیم و منتظریم بودجه آن تأمین شود.

مسعود احمدی‌افزادی، گفت: نکاتی که هم که در فضای مجازی بی‌نام و نشان پخش شده ما پیگیری کردیم هیچ‌کدام از این پزشکان محترم نه به داخل برنامه آمدند و نه این قراردادها متعلق به صداوسیما بوده است.

همزمان با هفته قوه‌قضائیه، رئیس دستگاه قضا فردا شب در تلویزیون با مردم صحبت می‌کند

سید مرتضی میرباقری معاون رییس سازمان در امورسیما در حکمی سعید اشناب را به مدیریت شبکه پنج سیما منصوب کرد .

پرویز بهرام دوبلور پیشکسوت کشور پس از یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت.

مدیر شبکه پنج سیما به دستور رئیس سازمان صدا و سیما از کار برکنار شد.

صفحه1 از7

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top