تلویزیون | سینما | تئاتر | رادیو

مجموعه جدید رادیویی «من محمدعلی رجایی» از رادیو نمایش، شنیدنی شد.

رئیس رسانه‌ملی امروز در نشست هم‌اندیشی با هنرمندان در سالن اجتماعات شبکه استانی اترک بر حمایت از هنرمندان با استعداد که به دلایلی مهجور مانده‌اند، تأکید کرد.

حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی در پیامی روز خبرنگار را به جامعه خبرنگاران تبریک گفت.

«شیشه دارو» این هفته به نفتکش ها می پردازد و توقیف کشتی روسی توسط اوکراین و سیاست های مربوط به آن را بررسی می کند.

در برنامه این هفته «ما مردم» شبکه پرس تی وی بحث و گفت و گو پیرامون جدال دونالد ترامپ با نماینده شهر بالتیمور در کنگره آمریکا و واکاوی اقدامات اخیر وی علیه نمایندگان اقلیت ها در کنگره صورت می گیرد.

پخش مجموعه تلویزیونی «آرایشگاه زیبا» از امروز برای آی‌فیلمی‌های افغانستان و تاجیکستان آغاز می‌شود.

برنامه «ایران» هیسپان تی وی، این هفته مخاطبان خود را میهمان و مسافر شهرستان خواف از توابع مشهد در استان خراسان رضوی خواهد کرد.

شبکه آی‌فیلم، در «رباعی سینما» امشب، با تهیه‌کنندگی محمدهادی خفاجی، با حسین فلاح‌آبادی همراه شده و سه فیلم کوتاه او را مرور می‌کند.

برنامه «هشتگ پربازدید» (Trending) شبکه پرس تی وی این هفته به بررسی هشتگ FreeZakZaky# می پردازد.

برنامه «ایران» هیسپان تی وی که زیبایی های ایران را به نمایش می گذارد، این هفته مخاطبان خود را به « تنگه رغز» در جنوب استان فارس و منطقه بستک و جاذبه های گردشگری در هرمزگان می برد.

شورش و اعتراضات یهودی های اتیوپی تبار در اسرائیل در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

رفع فقر در کشور بولیوی برنامه اصلی دولت است که جدیدترین قسمت برنامه «منطقه مالی» شبکه هیسپان تی وی اجرای برنامه هایی خدمت محور در این رابطه را تحلیل خواهد کرد.

صفحه1 از8

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top