شاهد بازگشت دوباره «علی نصریان» به سینما در اکران آنلاین هستیم

بهمن فرمان آرا نویسنده و کارگردان سینما هفتمین گزینه اکران آنلاین در سینماها را به نام خود زد.

به گزارش نبأپرس در حالی که تمامی سینما‌های جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا در تعطیلی به سر می‌برند، بیشتر وقت مردم در خانه و به تماشای آثار تلویزیونی می‌گذرد، در این بین، اما شبکه‌های پخش اینترنتی آثار سینمایی و سریالی بهترین دوران خود را سپری می‌کنند.

پیش از این شبکه‌های پخش اینترنتی در کشور به پخش آثار روز سینمای جهان و همچنین سریال‌های داخلی و خارجی می‌پرداختند، از سویی بعد از چند ماه از پایان اکران آثار سینمایی این شبکه‌ها محلی برای باز پخش اثر برای جامعه بود، اما بعد از شیوع کرونا همه چیز در قبال شبکه‌های اینترنتی تغییر کرد.

 

این تغییر بزرگ از زمانی آغاز شد که ابراهیم حاتمی کیا در تصمیمی جسورانه فیلم سینمایی خروج را پیش از اکران سراسری در سینما‌های کشور آماده پخش اینترنتی یا به نام مرسوم «اکران آنلاین» کرد، این نوع از اکران با ترس از قاچاق فیلم در ابتدا مورد نقد برخی قرار گرفت، اما پس از استقبال بسیار خوب از سوی مخاطبان فیلمسازان دیگر نیز به دنبال اکران آنلاین آثارشان افتادند.

پس از موفقیت فیلم سینمایی خروج در چرخه اکران آنلاین، نوبت به فیلم سینمایی «طلا» ساخته پرویز شهبازی رسید تا شانس خود در این عرصه را امتحان کند، این فیلم نیز با استقبال خوبی روبرو شد تا در نهایت اکران آنلاین به یکی از اتفاقات مثبت سینمای ایران مبدل شود.

هم اکنون آثاری همچون «زیر نظر»، «خروج»، «هفت و نیم»، «طلا»، «کشتارگاه» و «تیغ و ترمه» در چرخه اکران آنلاین وارد شده و با استقبال خوبی روبرو شده اند.

 

بهمن فرمان آرا نویسنده و کارگردان سینمای کشور از جمله کارگردانان صاحب سبک سینمای کشور هفتمین گزینه اکران آنلاین در سینماها را به نام خود زد تا فیلم سینمایی «حکایت دریا» نیز همچون دیگر آثار شانس خود را برای اکران در این عرصه نوظهور امتحان کند.

در فیلم حکایت دریا که در سال ۹۵ ساخته شده است، بازیگرانی، چون علی نصیریان، لیلا حاتمی، رویا نونهالی، پانته‌آ پناهی‌ها، علی مصفا، مریم بوبانی، صابر ابر و بهمن فرمان آرا به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم قصه‌ی آدم‌هایی را روایت می‌کند، که پس از مدتی دور بودن، دوباره به هم نزدیک می‌شوند. اما آیا این نزدیکی می‌تواند دوری گذشته را جبران کند.

 

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top