«زندگی به سبک بهشتی» به تصویر درآمد

نمایشگاه عکس‌نگاره «زندگی به سبک بهشتی» در آستانه سی و هشتمین سالگرد حادثه هفتم تیر در فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی برپا شد.

به گزارش نبأپرس به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی نمایشگاه عکس‌نگاره «زندگی به سبک بهشتی» را در آستانه سی و هشتمین سالگرد حادثه هفتم تیر به نمایش گذاشت. این مجموعه شامل عکس‌نگاره‌هایی از شهید بهشتی و جملاتی از این شهید بزرگوار درباره انقلاب و سبک زندگی انقلابی است.

در این مجموعه جملاتی از شهید بهشتی دیده می‌شود که بیانگر نگاه ایشان به مبارزه، مدیریت و انقلاب اسلامی است. این مجموعه شامل 22 پوستر در ابعاد 50 در 70 است. این نمایشگاه در نگارخانه مهر فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی از سوم تیر ماه و در آستانه سالروز شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یاران ایشان برپا می‌شود و تا 11 تیر جاری به کار خود ادامه می‌دهد. نگارخانه مهر در روزهای غیرتعطیل از ساعت 9 تا 19 میزبان علاقه‌مندان است.

مراکز فرهنگی هنری، فرهنگ‌سراها و فعالان فرهنگی و دانشجویی برای دریافت و بازنشر این مجموعه می‌توانند با شماره 55408664 تماس بگیرند و از نحوه دریافت این مجموعه آگاه شوند.

نگارخانه مهر فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 9-55419057 تماس بگیرند.

برچسب ها
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top