قاتل پرندی دستگیر و تحت بازجویی است

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از دستگیری قاتل پرندی در کمترین زمان ممکن خبر داد و گفت: قاتل تحت بازجویی قرار گرفت.

به گزارش نبأپرس از پرند، سرهنگ مهدی سرپناه معاون اجتماعی نیروی انتظامی غرب استان تهران، با اشاره به پیدا شدن سربریده شده در پرند اظهار داشت: در پی پیدا شدن سر بریده شده در کیسه زباله پلیس موفق شد قاتل که با مقتول نسبت فامیلی دارد را دستگیر کند، قاتل دایی خود را به تخت بسته و او را با سلاح سرد به قتل رسانده است.

وی افزود: روز گذشته برابر اعلام گزارش به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر قتل احدی از شهروندان در فاز ۶ پرند، بلافاصله ماموران گشت کلانتری ۱۸ در محل حادثه حاضر و با استفاده از اقدامات فنی پلیسی توانستند متهم را دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به کلانتری دلالت دهند.

سرهنگ سرپناه با بیان اینکه یک نفر در رابطه با قتل در پرند دستگیر شده است افزود: قاتل در کمترین زمان ممکن توسط پلیس دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفته است و در بازجویی های صورت گرفته متهم به جرم ارتکابی خود اعتراف کرده است.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی غرب استان تهران در ادامه گفت: بدلیل تناقض گویی های قاتل، پرونده این قتل توسط پلیس و دستگاه قضایی در دست بررسی است و به محض روشن شدن زوایای این حادثه، اطلاع رسانی جهت آگاهی عموم شهروندان به زودی جزییات آن اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا