قتل دوست به بهانه چشم در چشم شدن!

پسر جوانی که به بهانه چشم در چشم شدن، دوست خود را در یکی از پارک‌های یافت‌آباد به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش نبأپرس، عقربه‌ها ساعت 19 چهارشنبه یازدهم آبان ماه جاری را نشان می‌داد که ماموران کلانتری 151 یافت‌آباد با تماس تلفنی، درگیری مرگباری چند جوان در یکی از پارک‌های یافت‌آباد را به بازپرس کشیک قتل گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه محمد تقی شعبانی؛ بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی برای تحقیقات میدانی راهی محل حادثه شدند.

بررسی‌های اولیه تیم جنایی در صحنه قتل نشان داد، مقتول که پسر حدودا 20 ساله است بر اثر ضربات چاقو به قتل رسیده و قاتل بلافاصله پس از ارتکاب جرم از مهلکه گریخته است.

تیم جنایی پس از بررسی از صحنه قتل به سراغ شاهدان عینی حادثه رفتند و پی بردند، چند جوان در یکی از پارک‌های محله یافت‌آباد به دلیل چشم تو چشم شدن با یکدیگر درگیر شدند و مقتول در جریان این نزاع با ضربات هولناک چاقو به قتل رسیده است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور بازپرس پرونده در گام نخست با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف پارک پرداختند و با اقدامات اطلاعاتی، هویت فرد جنایتکار را شناسایی کردند که در ادامه موفق به دستگیری وی در یک عملیات ضربتی شدند.

به گزارش نبأپرس، متهم که در جریان تحقیقات به جرم قتل پسر جوان اعتراف کرده است، با دستور محمدتقی شعبانی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 1 =

دکمه بازگشت به بالا