مشارکت ٣۵ درصدی مردم رباط‌کریم و بهارستان در انتخابات مجلس + جدول

رئیس حوزه مرکزی انتخابیه شهرستان‌های رباط‌کریم و بهارستان با اشاره به مشارکت 35 درصدی مردم رباط‌کریم و بهارستان در انتخابات مجلس دوازدهم و خبرگان رهبری، گفت: حسن قشقاوی با بیش از 44 هزار رای از کل آرا ماخوذه به مجلس دوازدهم راه پیدا کرد.

 

امید احمدی در گفت‌وگو با نبأپرس در رباط‌کریم، با بیان اینکه مشارکت در حوزه انتخابیه بهارستان و رباط‌کریم نسبت به دوره گذشته افزایش داشته است، اظهار داشت: کل آرای انتخابات مجلس دوازدهم در دو شهرستان بهارستان و رباط‌کریم و شهر پرند 185هزار 880رأی بوده است.

وی با اشاره به مشارکت ۳۵ درصدی مردم رباط‌کریم و بهارستان در انتخابات مجلس دوازدهم و خبرگان رهبری، افزود: حسن قشقاوی با بیش از ۴۴ هزار رای از کل آرا ماخوذه به مجلس دوازدهم راه پیدا کرد.

فرماندار شهرستان رباط‌کریم خاطرنشان کرد:مشارکت در شهرستان رباط‌کریم ۵۱ درصد و در شهرستان بهارستان ۲۹ درصد بوده است که مجموع دو شهرستان در مشارکت مردم در انتخابات ۳۵ درصد بوده است.

احمدی، حضور پرنشاط مردم در انتخابات را عامل بسیار مهمی برای برهم زدن تمام محاسبات دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: مشارکت مردم در انتخابات باعث عزت، عظمت و اقتدار بیشتر کشور در جهان شد و بنده به عنوان رئیس حوزه مرکزی انتخابیه شهرستان‌های رباط‌کریم و بهارستان و نماینده دولت و خادم مردم از ملت غیور ایران اسلامی به ویژه مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان های رباط کریم و بهارستان بابت خلق این حماسه ملی تشکر و قدرانی می کنم.

مشارکت ٣۵ درصدی مردم رباط‌کریم و بهارستان در انتخابات مجلس + جدول

انتهای ییام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا