معاون رئیس جمهور دو واحد مسکونی به خانواده‌ های چهارقلو در پرند اهدا کرد+تصاویر

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: در راستای تاکید رئیس جمهور بر عملیاتی شدن طرح تشویقی قانون جمعیت و زیر پوشش قرار دادن خانواده‌های پر جمعیت، ۲۶ خانواده دارای فرزند چهارقلو متولدین ۱۴۰۰ صاحب خانه خواهند شد و امروز 2 خانواده دارای فرزند چهارقلو که در مجموع صاحب 5 فرزند بودند در شهر پرند خانه دار شدند.

به گزارش نبأپرس از پرند، انسیه خزعلی در مراسم اهدای دو واحد مسکونی به دو خانواده صاحب فرزند چهارقلو در پرند اظهار داشت: در راستای فرامین رهبری و تاکیدات رئیس جمهور برای خانه‌دار شدن خانواده های بالای ۳ فرزند اقدامات خوبی انجام شده است.

دو واحد مسکونی به خانواده‌ های چهارقلوهای پرندی توسط معاون رئیس جمهور اهدا شد/26 خانواده دارای فرزند چهار قلو صاحب خانه می‌شوند

انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در راستای تاکید رئیس جمهور بر عملیاتی شدن طرح تشویقی قانون جمعیت و زیر پوشش قرار دادن خانواده‌های پر جمعیت، دو واحد مسکونی به دو خانواده صاحب فرزند چهارقلو‌ در پرند اهدا شد.

وی با تاکید بر اینکه در کنار خانواده های دارای چندقلو خواهیم بود افزود: وزیر مسکن در خانه‌دار شدن خانواده های چند قلو همراهی بسیار خوبی دارد و نهضت خانه دار شدن خانواده های دارای فرزند بالا ادامه خواهد داشت.

خزعلی صریح کرد: تعداد خانواده های که فرزندان آنها بیش از ۳ نفر باشد با ارائه تسهیلات مناسب و استفاده از ظرفیت سکونتگاهی برای کاهش بار سنگین هزینه‌های اقتصادی خانواده ها ارائه می شود.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده تأکید کرد: این خانه‌ها نیمی به نام مادر و نیمی به نام پدر چهارقلوها سند خورده است.

جامعه احتیاج به نو شدن و نسل جوان دارد

حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه پرند نیز در این مراسم اظهار داشت: رزق و روزی ضمانت شده است و حضرت باریتعالی ضمانت رزق و روزی همه بندگان خود را دارد و فکر می کنم ما باید در زمینه توکل و توحیدی کمی بیشتر کار کنیم، وقتی ما انسان ها به همدیگر وعده می دهیم روی آن حساب باز می کنیم ولی معمولا روی وعده الهی محکم حساب باز نمی کنیم،

وی افزود: بنده از این سنت حسنه مراسم اهدای دو واحد مسکونی به دو خانواده دارای فرزند چهارقلو در پرند که امروز با حضور معاون رئیس جمهور، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، فرماندار، معاونین، بخشدار، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران پرند، اعضای شورای شهر پرند و سایر مسئولین تشکر می کنم و امیدوارم با اینگونه اقدامات، منشا برکات بیشتری را مردم با این مدل و نمونه لمس کنند همچنین مردم نسبت به تولید نسل سست نباشند و اقدام جدی داشته باشند و جامعه احتیاج به نو شدن و نسل جوان دارد تا ان شاءالله کشور و مملکت با نسل پویا و آینده ساز بیمه شود.

شهر های جدید فرصت زیستگاهی و سکونتگاهی مطلوبی برای کشور هستند

علیرضا جعفری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور در ادامه ی این مراسم گفت: خدا را شاکر هستیم که مجموعه وزارت مسکن و شهرهای جدید در خصوص بحث مسکن و خانه دار شدن هموطنان مان در کشور ماموریت دارند تا در این امر مهم که اولویت و دغدغه هموطنان است، به مردم خدمتی کنند.

وی افزود: امیدوارم با تلاش همکاران مان بتوانیم این ظرفیت را به وجود بیاوریم و با پشتیبانی و حمایت از خانواده هایی که جمعیت آنها در حال افزایش است و با عنایت خداوند خانواده های آنها از 3 فرزند به بالا هست، تسهیلاتی را بر حسب دستور رئیس جمهور بتوانیم برای این عزیزان فراهم کنیم.

معاون وزیر با اشاره به حمایت های دولت نسبت به فرزندآوری بیان کرد: خانواده هایی که با عنایت و لطف خدا صاحب 4 فرزند می شوند و در این شرایط اقتصادی یکی از دغدغه های آنها تامین مسکن برای سکونت می باشد همچنین موضوعات مرتبط هزینه ها و شرایط اقتصادی خاصی به این خانواده ها تحمیل می شود، نیاز به حمایت و کمک هایی هستند که از سوی دولت به این عزیزان صورت گیرد.

جعفری در ادامه گفت: در این راستا ما به عنوان حاکمیت و وظیفه دولتی باید شرایطی را به وجود بیاوریم تا این بار مسئولیت پدرانه و مادرانه این عزیزان کاهش یابد و برحسب دستوری که ریاست جمهوری صادر کرده است حمایت ها و تسهیلاتی فراهم شود، ما امروز خوشحال هستیم که در عمل به این دستور حمایتی یکی از ظرفیت های سکونتگاهی که در پرند داشتیم را تقدیم خانواده های محترم دارای فرزند چهارقلو که در جمع صاحب 5 فرزند بودند اهدا کردیم و امیدوار هستیم که ان شاء الله نهضت توسعه و تولید مسکن را بتوانیم با قوت دنبال کنیم تا هم شرایط خانه دار شدن سایر هموطنانمان در بخش های مختلف فراهم  شود و هم اینکه خانواده هایی که تعداد فرزندان بالای 3 فرزند هستند، شرایطی را برای آنها بوجود آوریم تا حدودی بار سنگین اقتصادی تحمیلی به خانواده ها را کاهش دهیم.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور در پایان خاطر نشان کرد: قطعا شهر های جدید ما فرصت های زیستگاه و سکونت گاه های مطلوبی برای کشور هستند، امیدوار هستم با برنامه ریزی های که داریم و در حال انجام است چه در قالب بحث نهضت ملی مسکن و یا در قالب تکمیل پروژه های روبنایی و زیر بنایی علی الخصوص بحث مترو پرند، با تلاش مضاعف بتوانیم در دهه فجر امسال افتتاح شود تا شرایط حمل و نقل و رفت و آمد شهروندان تسهیل شود.

شهر پرند ظرفیت میزبانی خانواده های چندقلو و آینده ساز کشور را دارد

امید احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم در ادامه ی مراسم به حمایت‌های دولت از خانواده‌های چندقلو اشاره کرد و گفت: حمایت از خانواده در فرزندآوری یکی از مهمترین برنامه دولت انقلابی است.

امید احمدی تصریح کرد: شهر جدید پرند میتواند با حمایت وزارت مسکن میزبان خانواده های دارای چندقلو باشد تا شاهد رشد آینده‌سازان کشور باشیم‌.

گفتنی است امروز مراسم اهدای دو واحد مسکونی به دو خانواده دارای  فرزند چهارقلو در پرند با حضور انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه پرند،علیرضا جعفری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور، امید احمدی فرماندار، مظاهر عشوری معاون سیاسی فرماندار، محمد احمد علیخان بخشدار، محسن وطن خواهی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و معاونین و مدیران شرکت عمران شهر جدید پرند، اعضای شورای شهر پرند و سایر مسئولین برگزار شد و دو واحد مسکونی سه خوابه واقع در شهرک آسمان فاز 6 پرند توسط مسئولان حاضر تحویل خانواده های صاحب فرزند چهارقلوی در شهر پرند شد.

گزارش تصویری مراسم اهدای دو واحد مسکونی به خانواده‌ های چهارقلوهای پرندی توسط معاون رئیس جمهور

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا