نشست مدیران شهری پرند در راستای رفاه و تأمین آسایش شهروندان + عکس

نشست مدیران شهری پرند با معاونت خدمات شهری پیرامون اجرای طرح ضربتی زنده گیری سگ های بلاصاحب و آمادگی شهرداری پرند برای فصل سرما در راستای رفاه و تأمین آسایش شهروندان پرندی برگزار شد.

 

به گزارش نبأپرس از پرند؛ جلسه نشست مجتبی مرادی سرپرست شهرداری و رحمت اله پایدار عضو شورای اسلامی شهر پرند با معاونت خدمات شهری و فضای سبز شهرداری، صبح امروز با حضور معاون و مدیران این معاونت در دفتر شهردار برگزار شد.

وی در این جلسه بهبود سطح خدمات رسانی به شهروندان را یکی از مهمترین اولویت شهرداری پرند دانست و گفت: از تمامی همکارانم در معاونت خدمات شهرداری می خواهم که تمام توان خود را برای کسب رضایتمندی حداکثری شهروندان در این حوزه به کار گیرند.

سرپرست شهرداری پرند با اشاره به مطالبه جدی شهروندان برای جمع آوری سگ های بلاصاحب عنوان کرد: طی دو هفته اخیر طرح ضربتی جمع آوری و ساماندهی سگ های بلاصاحب که شامل زنده گیری، غربالگری، واکسیناسیون و عقیم سازی می شود با جدیت در دستور کار قرار گرفته است.

مرادی با بیان اینکه شهروندان گرامی می توانند درخواست های خود را برای جمع آوری سگ های بلاصاحب از طریق سامانه ۱۳۷ به شهرداری پرند اعلام نمایند، تصریح کرد: این طرح با چندین اکیپ و به طور شبانه روزی در سطح شهر در حال اجرا است و تمام تلاشمان را بکار بسته ایم که مردم فهیم پرند به طور محسوس و عینی نتایج آن را مشاهده کنند.

سرپرست شهرداری پرند همچنین با اشاره به آغاز فصل سرما و بارش های آسمانی، بر آمادگی معاونت خدمات شهری و ستاد مدیریت بحران شهرداری تاکید کرد و گفت: تجهیزات و ماشین آلات شهرداری از هم اکنون باید آماده خدمات دهی مناسب در زمان لازم باشند و روند لایروبی انهار و کانال های آب نیز با همین جدیت ادامه یافته و تمام تدابیر مورد نیاز در نظر گرفته شود.

رحمت اله پایدار، عضو شورای اسلامی شهر پرند نیز با بیان اینکه امور مربوط به معاونت خدمات شهری و فضای سبز، به طور مستقیم با زیست شهری شهروندان در ارتباط است، اظهار کرد: عملکرد معاونت خدمات شهری تاثیر بسزایی در میزان رضایتمندی شهروندان گرامی دارد و باید تمام توانمان را برای داشتن شهری آراسته، پاکیزه، زیبا و در شأن مردم خوب و فهیم پرند بکار بگیریم.

همچنین در این جلسه سعید پایبند معاون خدمات شهری و فضای سبز شهرداری پرند و مدیران واحد های مختلف این معاونت، گزارشی از فعالیت های یک ماه اخیر را ارائه داده و به تشریح برنامه های پیش رو پرداختند.

گفتنی است تعامل لازم با کلانتری و پلیس راهور برای ساماندهی دستفروشان و وانت بارها، زیباسازی و بهبود روشنایی معابر تحت مدیریت شهرداری، پیگیری امور شهر و نظافت محله ها، توسعه و نگهداری از عرصه های فضای سبز و … از دیگر موارد مهمی بود که در این جلسه مطرح و مورد بررسی گرفت.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا