هشدار محیط زیست به جولان گرگ‌های گرسنه در رباط کریم

رئیس اداره محیط‌ زیست رباط کریم  نسبت به جولان گرگ‌های گرسنه در حریم شهر رباط کریم هشدار داد.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، مدتی است گرگ‌های گرسنه برای تغذیه به حریم شهر رباط کریم وارد شده و نیمه‌شب‌ها در نزدیکی شهرک‌ آبشناسان جولان می‌دهند.

یکی از اهالی شهرک آبشناسان در گفتگو با خبرنگار ما ادعا کرد: اخیرا با چشم خود دو قلاده گرگ را مشاهده کردم که به یک سگ حمله کردند

یکی دیگر از شهروندان نیز گفت: چند روز قبل در آبشناسان ، هنگام رفتن به خانه یک قلاده گرگ که در تاریکی چشمانشان برق می‌زد را از داخل خودرو مشاهده کردم و با موبایل عکس گرفتم.

رئیس اداره محیط‌زیست رباط کریم به رسانه ها گفت: جولان گرگ‌های گرسنه در حریم شهر رباط کریم رویت شده است و به شهروندان هشدار می دهیم در صورت مشاهده این گرگ به هیچ وجه به آنها نزدیک نشوند حتی برای غذا دادن زیرا این حیوان گرسنه هستند و خلقیات شان با سگ فرق می کند.

علیرضا عطایی اظهار داشت: این گرگ ها احتمالا از گله خود که در منطقه اختر آباد در حال کوچ بودند جدا شده اند و راهشان را گم کرده اند

وی تاکید کرد: مردم نگران نباشند محیط زیست رباط کریم محدوده محل زندگی این گرگ را شناسایی کرده و به زودی با تیم دامپزشکی و دارت بیهوشی این گرگ را گرفته و به محل زندگی‌ اش انتقال خواهد داد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا