همایش جهادگران بسیجی شهرستان رباط‌کریم برگزار شد + تصاویر

همایش جهادگران بسیجی شهرستان رباط‌کریم با حضور فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران ، امام جمعه، فرماندار، بخشدار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مسئولین و بسیجیان در فرهنگسرای معلم رباط کریم برگزار شد.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) استان تهران در این همایش اظهار داشت: وقتی امام و امت در کنار هم قرار گرفتند، هدف این بود که در این جمع جهادی همه در کنار هم جمع شویم، امام و امت در کنار هم امکان اداره جامعه را دارند کار شما جهادی ها در راستای انسجام بین امام و امت است.

وی افزود: این کار شما جهادی ها مانند جهاد مال و جهاد جان است؛ یعنی کسی که کار جهادی فرهنگی، اجتماعی، هنری، عمرانی، آبادانی، بهداشت و درمان دارد، از جان خودش و وقت خودش مایه می گذارد، این راه باید ادامه پیدا کند و با اتکا به خداوند ادامه خواهد یافت و تا این روحیه جهادی در شما بسیجیان هست، جهاد ادامه دارد.

سرهنگ علی اصغر شهیری فرمانده سپاه شهرستان رباط‌کریم در ادامه گزارش مختصری از اقدامات بسیج را در همایش جهادگران بسیجی شهرستان رباط‌کریم جهت اطلاع حاضرین ارائه کرد.

وی گفت: اقداماتی که با همین روحیه جهادی بسیجیان در سپاه شهرستان رباط کریم رقم خورده است عبارتند از؛ ۶۵ هزار بسته کمک های مومنانه، مرمت و بازسازی ۳۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین، ۲۵۰ پک جهیزیه به منظور حمایت از جوانان و ازدواج آسان، کشف هزاران کالای احتکار شده اعم از لوازم خانگی، مواد شوینده و بهداشتی، لوازم یدکی و اقلام خوراکی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) اطلاعات سپاه و عزیران بسیج، ساخت ۱۸ واحد مسکونی همچنین خرید ۳ واحد مسکونی ویژه خانواده شهدای مدافع حرم، اجرای طرح شهید سلیمانی در مقابله با ویروس کرونا که هم در حوزه بیمار یابی، حمایت و درمان نقش اثرگذار و بسزایی در شهرستان ایفا کرده اند.

گفتنی است در پایان همایش پس از اجرای گروه سرود شهید بابایی، ۵۰ نفر از جهادگران بسیجی به نمایندگی از جهادگران شهرستان با اهدا لوح و هدیه مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا