اخبار ورزشی | آخرین و مهمترین اخبار ورزشی

با برگزاری دیدارهای هفته سی‌ام بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، قهرمانی پرسپولیس مسجل شد تا این تیم به پنجمین قهرمانی پیاپی خود برسد.  به گزارش نبأپرس، هفته سی‌ام لیگ برتر بیستم با برگزاری هشت دیدار همزمان از ساعت 21:16 امشب ...

ورزشی - نبأپرس

با برگزاری دیدارهای هفته سی‌ام بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، قهرمانی پرسپولیس مسجل شد تا این تیم به پنجمین قهرمانی پیاپی خود برسد.

تیم ملی والیباال ایران بامداد امروز شکست سنگینی در بازی‌های المپیک توکیو متحمل شد.

شهرآورد ۹۶ پایتخت امروز و از ساعت ۱۹ و ۴۵ در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی بین تیم های پرسپولیس و استقلال با قضاوت علیرضا فغانی برگزار خواهد شد.

تیم والیبال ساحلی «الف» ایران به مقام قهرمانی مسابقات زیر ۲۱ سال قهرمانی آسیا دست یافت.

علیرضا فغانی دیدار پرسپولیس و استقلال را در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال سوت خواهد زد.

ابتکار عمل برای پنجمین قهرمانی متوالی لیگ برتر در اختیار پرسپولیس است اما کسر امتیاز می تواند معادلات لیگ بیستم را برهم بزند.

قطعا در هیچ جای جهان وقتی تیم فوتبالی در یک مسابقه مهم به گل می‌رسد، طرفدارانش ماتم نمی‌گیرند و طرفداران تیمی که گل خورده هم شادی نمی‌کنند. اما این اتفاق در تلویزیون ایران می‌افتد.

با اعلام روزنامه الاتحاد امارات، تیم‌های ملی فوتبال عراق و سوریه که در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی با ایران همگروه هستند، باید در زمین بی طرف بازی کنند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در مکاتبه با فدراسیون‌های حاضر در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، از آنها خواسته نسبت به معرفی ورزشگاه‌‌ها برای میزبانی اقدام کنند.

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم ملی فوتبال ایران حریفان خود را برای صعود به جام جهانی شناخت.

استقلال در دیداری که پیش از آن حواشی زیادی در رابطه با اختلاف مدیریت باشگاه و کادرفنی داشت و شرایط بحرانی را سپری می‌کرد، موفق به کسب سه امتیاز شد.

صفحه1 از77

مشروح اخبار

Top