اخبار ورزشی | آخرین و مهمترین اخبار ورزشی

تیم ملی عراق در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین تیم ایران را شکست داد تا دور رفت برای تیم ملی کشورمان پایانی تلخ داشته باشد. به گزارش نبأپرس ، تیم‌های ملی فوتبال عراق و ایران، در گروه C مرحله دوم انتخابی جام جهانی ...

ورزشی

تیم ملی عراق در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین تیم ایران را شکست داد تا دور رفت برای تیم ملی کشورمان پایانی تلخ داشته باشد.

فدراسیون فوتبال عراق در آستانه میزبانی از ایران در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ درخواست جدیدی را به فیفا ارائه کرد که بی‌پاسخ ماند.

اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از دیدار با عراق از صبح امروز با حضور ۱۶ بازیکن آغاز شد و سایر بازیکنان نیز تا فردا به اردو اضافه می‌شوند.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دیدار فینال جام بین‌قاره‌ای موفق شد با برتری پرگل مقابل اسپانیا به قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند.

مهاجم تنومند و بلندقامت استقلال در آستانه محرومیت از همراهی این تیم قرار گرفته است.

قهرمان سابق تکواندو جهان گفت: با وجود علاقه به همراهی تیم ملی تکواندو اما به دلیل زندگی در کشور صربستان دیگر این کار مهیا نبود و تقدیرم در این کشور رقم خورد.

تیم فوتبال پرسپولیس در دهمین دیدار خود در لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان به پیروزی رسید و با ۱۹ امتیاز به رده دوم جدول رده بندی لیگ صعود کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال تأکید کرد که وزیر ورزش و جوانان اراده‌ای جدی برای واگذاری دو باشگاه مطرح پایتخت به بخش خصوص دارد.

کارگزاران رسمی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به وزارت ورزش و جوانان معرفی شدند.

عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون فوتبال عراق برای هماهنگی‌های مرتبط با دیدار عراق و ایران، هفته آینده به تهران می‌آید تا جلسه‌ای را با مهدی تاج برگزار کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران ضمن ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در دیدار برابر پارس جنوبی جم گفت: با اینکه در این دیدار موقعیت های زیادی داشتیم اما بازهم باید پیشرفت کنیم.

صفحه1 از50

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top