جام جهانی ۲۰۱۸| پیش‌بینی برنده بازی فرانسه و بلژیک توسط گربه ناشنوای روسی

 «آشیل» گربه سفیدبرفی و ناشنوای روسی برنده نبرد حساس تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و بلژیک از مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ را پیش‌بینی کرد.

به گزارش نبأپرس ، مراسم پیش‌بینی برنده بازی تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و بلژیک صبح امروز (سه‌شنبه) در موزه دولتی ارمیتاژ شهر سن پترزبورگ با حضور نمایندگان رسانه‌های گروهی برگزار شد. آشیل نیز به سمت کاسه غذای کنار پرچم کشور فرانسه رفت و محتوی آن را خورد. بدین ترتیب این گربه پیشگوی روسی تیم ملی فوتبال فرانسه را برنده نبرد با بلژیک معرفی کرد.

«آشیل» گربه سفیدبرفی و ناشنوای روس است که فقط بازی‌های ورزشگاه شهر سن پترزبورگ و تیم ملی فوتبال روسیه را در جام جهانی 2018 در موزه ارمیتاژ این شهر پیش‌بینی می‌کند. این گربه پیروزی ایران برابر مراکش از گروه B جام جهانی 2018 را نیز پیش‌بینی کرده بود.

تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و بلژیک از ساعت 22:30 دقیقه امشب در ورزشگاه کرتوفسکی سن پترزبورگ به مصاف هم می‌روند و تیم برنده نخستین فینالیست جام جهانی 2018 می‌شود.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی 2018 اجاره یکی از 12 ورزشگاه میزبان این رقابت‌ها توسط باشگاه لیگ برتری روسیه است.

رئیس باشگاه اورال از تصمیم خود برای اجاره ورزشگاه اکاترینبورگ جهت برگزاری بازی‌های خانگی خبر داد. چهار بازی مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه شامل مصر با اروگوئه، فرانسه با پرو، ژاپن با سنگال و مکزیک با سوئد در این ورزشگاه برگزار شده بودند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top