صعود برزیل به مرحله بعد با قضاوت داور ایرانی/ صربستان هم حذف شد

تیم ملی فوتبال برزیل موفق به پیروزی مقابل صربستان و صعود به مرحله حذفی شد. قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی داور ایرانی بود.

به گزارش نبأپرس، تیم ملی فوتبال برزیل از ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه شب در گروه E جام جهانی روسیه به مصاف صربستان رفت که این دیدار در پایان با پیروزی دو بر صفر زردپوشان به اتمام رسید. پائولینیو (۳۶) و تیاگو سیلوا (۶۸) برای برزیل گلزنی کردند.

برزیل در حالی به مصاف صربستان رفت که هر دو تیم برای صعود آسوده به مرحله یک هشتم نهایی نیاز به سه امتیاز این دیدار داشتند.

با این حال شاگردان تیته در برزیل موفق شدند نبض بازی را در اختیار بگیرند و با انجام یک بازی فانتزی موقعیت هایی را روی دروازه نماینده اروپا ایجاد کنند. برزیلی ها موفق شدند در نیمه اول توسط پائولینیو به گل برسند تا سلسائو با خیال راحت به رختکن برود.

در نیمه دوم صربستان قصد جبران نتیجه را داشت اما باز هم بازیکنان این تیم موفق نشدند ضربه نهایی را به خوبی بزنند تا برزیل روی کرنری که نیمار زد توسط تیاگو سیلوا به گل دوم برسد.

برزیل با این برد همراه با سوئیس از گروه E به مرحله یک هشتم نهایی رسید. قضاوت دیدار تیم های برزیل و صربستان برعهده علیرضا فغانی به همراه رضا سخندان و محمدرضا منصوری بود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top