فوتبال | فوتسال | ایران - نبأپرس

با برگزاری دیدارهای هفته سی‌ام بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، قهرمانی پرسپولیس مسجل شد تا این تیم به پنجمین قهرمانی پیاپی خود برسد.

شهرآورد ۹۶ پایتخت امروز و از ساعت ۱۹ و ۴۵ در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی بین تیم های پرسپولیس و استقلال با قضاوت علیرضا فغانی برگزار خواهد شد.

علیرضا فغانی دیدار پرسپولیس و استقلال را در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال سوت خواهد زد.

ابتکار عمل برای پنجمین قهرمانی متوالی لیگ برتر در اختیار پرسپولیس است اما کسر امتیاز می تواند معادلات لیگ بیستم را برهم بزند.

با اعلام روزنامه الاتحاد امارات، تیم‌های ملی فوتبال عراق و سوریه که در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی با ایران همگروه هستند، باید در زمین بی طرف بازی کنند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در مکاتبه با فدراسیون‌های حاضر در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، از آنها خواسته نسبت به معرفی ورزشگاه‌‌ها برای میزبانی اقدام کنند.

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم ملی فوتبال ایران حریفان خود را برای صعود به جام جهانی شناخت.

استقلال در دیداری که پیش از آن حواشی زیادی در رابطه با اختلاف مدیریت باشگاه و کادرفنی داشت و شرایط بحرانی را سپری می‌کرد، موفق به کسب سه امتیاز شد.

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری مقابل تراکتور تبریز برای چهارمین بار متوالی قهرمان سوپرجام ایران شد.

پرسپولیس برای پرداخت طلب کالدرون دست به دامن AFC شد.

دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال از هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال با برتری شاگردان گل‌محمدی به پایان رسید؛ مسابقه‌ای که حواشی در آن بر متن غلبه داشت.

مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است داربی پیش رو حتماً پنالتی خواهد داشت.

صفحه1 از42

Top