فوتبال | فوتسال | ایران - نبأپرس

تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی مقابل الریان قطر به‌عنوان صدرنشین گروه E به مرحله یک‌‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

تیم فوتبال استقلال در دومین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الشرطه عراق به برتری دست یافت تا به تنهایی و مقتدرانه در صدر جدول گروه C قرار بگیرد.

دیدار تیم‌های فولاد ایران و العین امارات با برتری نماینده کشورمان به پایان رسید تا این تیم موفق به صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شود.

جایگزین ستاره ایرانی در ترابزون‌اسپورمشخص شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: برای جذب «محمد دانشگر» با این بازیکن مذاکره نکردیم و به دنبال جذب او نیستیم.

پیشکسوت باشگاه استقلال، گفت: پول کشورهای حوزه خلیج فارس توانست بر فوتبال ما غلبه کند و این موضوع کار را برای ما سخت می‌کند.

رییس فدراسیون فوتبال ایران در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان، در خصوص دیپلماسی فعال در حوزه فوتبال و شرایط سخت دوران تحریم بحث و تبادل نظر کرد.

قرارداد نجومی برخی از بازیکنان استقلال معضل این روز‌های این باشگاه محسوب می‌شود.

بلافاصله بعد از سرمربی‌شدن مجیدی در استقلال، مجتبی جباری مصاحبه‌ای تند علیه او انجام داد و به انتقاد شدید از سرمربی جدید آبی‌ها پرداخت.

مذاکرات نهایی مدیرعامل باشگاه استقلال با فرهاد مجیدی صورت گرفته و به احتمال فراوان قرارداد سرمربی جدید استقلال تا ظهر امروز امضا می‌شود.

سرمربی استقلال به ساختمان این باشگاه رفت.

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال به دور دوم کشیده و در نهایت شهاب‌الدین عزیزی‌ خادم به عنوان رئیس فدراسیون برای ۴ سال آینده انتخاب شد.

صفحه1 از41

Top