فوتبال | فوتسال | ایران - نبأپرس

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال به دور دوم کشیده و در نهایت شهاب‌الدین عزیزی‌ خادم به عنوان رئیس فدراسیون برای ۴ سال آینده انتخاب شد.

انتخابات فدراسیون فوتبال پس از انتظارات فراوان سرانجام  برگزار می‌شود و حالا همه چشم‌ها به خیابان سئول است تا ببینند سرانجام کدامیک از آنها روی صندلی ریاست این فدراسیون مهم ورزش در کشور تکیه خواهد زد.

هفته چهاردهم لیگ برتر با صدرنشینی استقلال به پایان رسید.

علی انصاریان، بازیکن پیشین تیم‌های پرسپولیس، استقلال و تیم ملی فوتبال پس از مدتی مبارزه با ویروس کرونا دار فانی را وداع گفت.

پیکر مهرداد میناوند در بهشت زهرای تهران تشییع و در قطعه نام‌آوران به خاک سپرده شد.

پیشکسوت باشگاه پرسمولیس و تیم ملی ایران به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و پرسپولیس با پیروزی تیم اراکی به پایان رسید تا اولین شکست سرخپوشان در این فصل مقابل شاگردان رسول خطیبی رقم بخورد.

نود و چهارمین دربی تهران میان استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر، با سومین تساوی دو تیم با نتیجه‌ای مشابه خاتمه یافت.

اسامی تیم داوری شهرآورد روز دوشنبه بین استقلال و پرسپولیس از سوی کمیته داوران اعلام شد.

نود و چهارمین شهرآورد پایتخت در حالی برگزار خواهد شد که میلیون‌ها هوادار سرخابی در سراسر جهان و علاقمندان به فوتبال در انتظار تقابلی زیبا از تیم‌های مدعی فوتبال ایران هستند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، گفت: به نظر من بخش خصوصی با حمایت‌های منطقی و اصولی دولت، توانایی مدیریت استقلال و پرسپولیس را دارد.

باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه‌ای صادر کرد.

صفحه1 از40

Top