استراماچونی و استقلال رسما منتفی شد

باشگاه استقلال امروز با ارسال ایمیلی برای فدریکو پاستورلو پرونده بازگشت استراماچونی را بست!


به گزارش نبأپرس ، باشگاه استقلال با ارسال ایمیلی به فدریکو پاستورلو، مدیربرنامه های آندره آ استراماچونی اعلام کرد که قوانین ایران اجازه نمی دهد، این سرمربی هدایت استقلال را بر عهده بگیرد.

استقلال پرونده برگرداندن آندره آ استراماچونی را بست. درست در روزی که رییس دیوان محاسبات اعلام کرد هیچ قانونی مبنی بر ممنوعیت ورود مربی خارجی به ایران وجود ندارد، باشگاه استقلال با ارسال ایمیلی به فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه های آندره آ استراماچونی اعلام کرد قوانین فوتبال ایران اجازه نمی دهد این سرمربی به کشور برگردد.

باشگاه استقلال در این ایمیل از استراماچونی عذرخواهی و برای او آرزوی موفقیت کرده است. قرار است امشب یا نهایتا صبح فردا باشگاه استقلال متن ایمیل ارسال شده برای سرمربی ایتالیایی را منتشر کند.

دقایقی قبل نیز این مربی ایتالیایی با انتشار یک استوری اینستاگرامی نسبت به موضوعات مطرح شده واکنش تندی نشان داد.

استراماچونی در استوری اینستاگرامش نوشت: «امروز من خیلی عصبانی هستم؛ چون به نظر می رسد فدراسیون صدور مجوز را رد کرده است. من هیچ وقت پیشنهادی را رد نکردم، چون اصلا پیشنهادی وجود نداشته است. من عشق شما را احساس می کنم و می خوام که شما بدانید همه چیز ساختگی بوده است. امروز خیلی ناراحت هستم».

 این مربی ایتالیایی در شرایطی مذاکره با مسئولان استقلال را به طور کلی تکذیب کرده که مدیران این باشگاه بعد از فینال حذفی از مثبت پیش رفتن مذاکرات حرف زدند و طی روزهای گذشته نیز بارها در مصاحبه های خود روی بازگشت استراماچونی تاکید داشتند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top