برگزاری دومین دوره مسابقات فوتسال "جام ولایت" اصحاب رسانه

دومین دوره مسابقات فوتسال "جام ولایت" اصحاب رسانه به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران و مشارکت بانک ملت ، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ، فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

به گزارش نبأپرس و به نقل از روابط عمومی انجمن  صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران ، محمد عزیزی دبیر اجرایی مسابقات فوتسال "جام ولایت"  گفت: به مناسبت روز خبرنگار و اعیاد قربان وغدیر خم ، دومین دوره مسابقات فوتسال اصحاب رسانه با عنوان "جام ولایت" با مشارکت بانک ملت ، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ، فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات رسانه‌های کشور اعم از خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و تحلیلی ، رسانه‌های مکتوب و شبکه های رسانه ملی (صوتی و تصویری) به رقابت خواهند پرداخت. رسانه‌های علاقمند به شرکت در این مسابقات می‌توانند از طریق تلفن‌های 02142139808-  09122082699 و یا پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  و یا آیدی MoAz49admin@  اطلاعات خود را ارسال کنند. آیین‌نامه و جدول زمان بندی دقیق برگزاری مسابقات بعد از مشخص شدن تیم‌های حاضر در مسابقات در روز قرعه کشی که متعاقبا اعلام می‌شود، تحویل سرپرستان تیم ها خواهد شد.

دبیر اجرایی جام ولایت گفت: تمام رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها، شبکه های رسانه ملی و پایگاه های خبری تحلیلی با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌توانند در این دوره از مسابقات ثبت نام کنند وهرتیم باید کادر خود شامل سرپرست و 9 نفر بازیکن را با اسامی کامل بهمراه کارت خبرنگاری و یک قطعه عکس و همچنین لیست بیمه ای رسانه مربوطه طی نامه‌ای رسمی از سوی مدیر مسئول و یا مدیرعامل معرفی کنند.

تیم هایی که مدارک ناقص ارسال نمایند و یا هر یک از شرایط فوق را دارا نباشند از لیست تیم های حاضر در قرعه کشی حذف خواهند شد و در طول مسابقات هم ، بازیکنان فقط با ارائه آیدی کارت مخصوص مسابقات می توانند در مسابقات شرکت کنند و در غیر اینصورت داور بازی از ورود بازیکن مربوطه جلوگیری خواهد کرد.

عزیزی یادآورشد: با توجه به تجربیات بدست آمده از برگزاری دوره های قبلی جام رسانه ها و به منظور جلوگیری از هر گونه حاشیه برای برگزاری "جام ولایت" اصحاب رسانه از حضور و بازی بازیکنان غیر رسانه به شدت جلوگیری می شود و سعی بر این داریم در یک میدان ورزشی سالم و رسانه ای این دوره از مسابقات را برگزار کنیم.

حداکثر مهلت ثبت نام تا 2 شهریورماه بوده و قابل تمدید نیست.
انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top