برگزاری مسابقات فوتسال ولایت برای اهالی رسانه

یک دوره مسابقات فوتسال  با عنوان "جام ولایت" به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران , مشارکت بانک ملت برگزار می‌شود.

به گزارش نبأپرس و به نقل از روابط عمومی انجمن  صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران، محمد عزیزی دبیر اجرایی مسابقات فوتسال جام ولایت گفت: به مناسبت روز خبرنگار و اعیاد قربان و غدیر خم، مسابقات فوتسال رسانه‌های کشور با عنوان "جام ولایت" با مشارکت بانک ملت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات رسانه‌های کشور اعم از خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های اینترنتی و رسانه‌های مکتوب، صوتی و تصویری به رقابت خواهند پرداخت. رسانه‌های علاقمند به شرکت در این مسابقات می‌توانند از طریق تلفن‌های 02142139808-  09122082699 و یا پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اطلاعات خود را ارسال کنند. آیین‌نامه و جدول زمان بندی دقیق برگزاری مسابقات بعد از مشخص شدن تیم‌های حاضر در مسابقات در روز قرعه کشی که متعاقبا اعلام می‌شود، تحویل سرپرستان تیم ها خواهد شد.

تمام رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها، رسانه‌های صوتی و تصویری و سایت‌های ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌توانند در این دوره از مسابقات ثبت نام کنند و هر تیم باید کادر خود شامل سرپرست، مربی و 8 نفر بازیکن را با اسامی کامل معرفی کند. همچنین تیم‌ها باید با نامه‌ای رسمی از سوی مدیر مسئول معرفی شوند.

حداکثر مهلت ثبت نام تا 31 مرداد ماه بوده و قابل تمدید نیست.
انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top