تاج: برای بهترین ماندن نباید دچار سکون شویم/ فستیوال‌های فوتبال نشان می‌دهد آینده از آن ماست

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن قدردانى از برگزارکنندگان ششمین فستیوال ملى فوتبال پایه پسران کشور این رویداد را نشان دهنده زنده بودن فوتبال در کشور دانست.

به گزارش نبأپرس و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، مهدى تاج در آیین افتتاحیه این فستیوال گفت: ابتدا از تمام عوامل و برگزارکنندگان این برنامه از جمله اداره کل و هیئت فوتبال استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ همچنین هیئت‌هاى فوتبال سراسر کشور تشکر مى‌کنم. همچنین جا دارد تشکر کنم از پیشکسوتان و بازیکنان سابق تیم ملى فوتبال که به این رویداد توجه نشان دادند و در این مراسم حاضر شدند.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: تردیدى وجود ندارد که باید بهترین شرایط را براى تیم‌هاى پایه فراهم کنیم. این فستیوال هم نشان مى‌دهد که فوتبال در کشور ما زنده است و فردا از آن ماست.

وى افزود: امروز بهترین تیم فوتبال، فوتبال ساحلى، فوتسال و فوتسال بانوان در آسیا هستیم، اما اگر مى‌خواهیم این روند ادامه داشته باشد نباید دچار سکون شویم، بلکه لازم است با پویایى و حرکت به کار خودمان ادامه بدهیم.

تاج گفت: خوشبختانه در این بخش شاهد اتفاقات خوبى هستیم. اینگونه فستیوال‌ها نشان مى‌دهد که آینده از آن ماست. خوشبختانه فوتبال و شناسایى استعدادها را  در سراسر کشور دنبال مى‌کنیم و با این فعالیت‌ها همچنین تقسیم تمامى بخش‌هاى کشور به 9 منطقه موجب مى‌شود امکان شناسایى تمامى بازیکنان مستعد را داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: به عقیده من این روش منطقى و درست است و حمایت از تیم‌هاى پایه تنها راهى است که موجب توسعه فوتبال کشور خواهد شد. خوشحالم که این اتفاق مبارک افتاده و امیدوارم اینگونه رویدادها استمرار و تداوم داشته باشد تا آینده‌سازان فوتبال کشور را شناسایى کنیم.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top