تیم های صعودکننده به مرحله یک هشتم دومین دوره مسابقات فوتسال "جام ولایت" اصحاب رسانه

عزیزی گفت : پس از برگزاری مرحله مقدماتی دومین دوره مسابقات فوتسال جام ولایت اصحاب رسانه تیم های صعود کننده به مرحله یک هشتم مسابقات مشخص شدند.

به گزارش نبأپرس  و به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران ، محمد عزیزی دبیر اجرایی مسابقات فوتسال جام ولایت گفت: پس از برگزاری مرحله مقدماتی دومین دوره مسابقات فوتسال جام ولایت اصحاب رسانه تیم های صعود کننده به مرحله یک هشتم مسابقات مشخص شدند.

دبیر اجرایی جام ولایت اظهار کرد: در دوره مقدماتی جام ولایت 24 تیم با هم به رقابت پرداختند و پس از کسب امتیاز 16 تیم به مرحله یک هشتم صعود کردند و در این دوره به علت مکاتبه رسمی تیم آتیه نو مبنی بر انصراف از ادامه مسابقات به علت ماموریت اداری از تیم های صعود کننده حذف و تیم نفحات نیوز جایگزین آن شد.

عزیزی گفت: 16 تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم دومین دوره مسابقات جام ولایت مشخص شدند که به اسامی آنها در ذیل اشاره می شود.

بانک ملت ، خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری ایرنا ، خبرگزاری تقریب ، صدا و سیما ، شبکه سپهر رسانه (مجازی صدا و سیما) ، شبکه آی فیلم ، شبکه نسیم (نمایش) ، شبکه ورزش ، روزنامه جوان ، انجمن عکاسان مطبوعاتی ، پایگاه خبری فوتسال ایران ، پایگاه خبری بانک ورزش ، پایگاه خبری نفحات نیوز ، پایگاه خبری صبح قریب ، هفته نامه عصر جوان ، تیم های راه یافته به مرحله یک هشتم دوره دوم مسابقات فوتسال جام ولایت اصحاب رسانه می باشند.

وی در ادامه یادآور شد : دوره مقدماتی این دوره از مسابقات با حضور 24 تیم شامل 6 گروه 4 تیمی برگزار می شود و  از هر گروه دو تیم صعود می کنند. با توجه به 6 گروه 12 تیم صعود می کنند و 4 تیم دیگر برای استاندارد بودن مسابقات و جدول و گروهها با در نظر گرفتن نتیجه مسابقه رو در رو و تفاضل گل به مرحله بعد راه می یایند . در صورت یکسان بودن تفاضل گل، گل زده بیشتر و سپس گل خورده کمتر لحاظ می شود و در صورت برابر بودن تمام این موارد ، قرعه تعیین کننده تیم صعود کننده به مرحله بعد خواهد بود و بر همین اساس 16 تیم صعود کننده مشخص و اعلام شدند.

وی خاطر نشان کرد: ادامه بازیهای یک هشتم و نیمه نهایی و فینال مسابقات طی چندروز آینده به آدرس تهران, پاسداران, خیابان شهید گلی نبی, خیابان شهید ناطق نوری, میدان قبا, فرهنگسرای رسانه برگزار خواهد شد.

عزیزی در پایان گفت: با توجه به حساسیت این مرحله تا فینال به منظور مدیریت بهتر بازی ها و جلوگیری از هرگونه حاشیه و اعتراض تمامی بازیکن های تیم های صعود کننده به غیر از آیدی کارتها حتما کارت شناسایی معتبر عکس دار همراه خود داشته باشند و این امر الزامی می باشد.

انتهای پیام/ 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top