جام ولایت ، اولین دوره مسابقات فوتسال اهالی رسانه ها رسما فردا آغاز می شود

اولین دوره مسابقات فوتسال اهالی رسانه ها با عنوان "جام ولایت" به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران و مشارکت بانک ملت از فردا دوشنبه 23 مهرماه رسما آغاز می‌شود.

به گزارش نبأپرس و به نقل از روابط عمومی انجمن  صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران، محمد عزیزی دبیر اجرایی مسابقات فوتسال جام ولایت گفت: اولین دوره مسابقات فوتسال اهالی رسانه ها  با عنوان "جام ولایت" به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران و  مشارکت بانک ملت از فردا دوشنبه 23 مهرماه در مجموعه فرهنگی،هنری،ورزشی فرهنگسرای رسانه رسما آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات رسانه‌های کشور اعم از خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های اینترنتی و رسانه‌های مکتوب، صوتی و تصویری و شبکه های صدا و سیما به رقابت خواهند پرداخت.

جدول زمان بندی دقیق برگزاری مسابقات " جام ولایت "  به شرح ذیل میباشد.دبیر اجرایی گفت: تمام رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها، رسانه‌های صوتی و تصویری و سایت‌های ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در این دوره شرکت نموده اند و در روز قرعه کشی در جدول ثبت شده اند در مسابقات حضور خواهند داشت و برخی از تیم ها به علت عدم ارسال مدارک و نامه رسمی سازمانی و تشخیص ستاد اجرایی برگزار کننده مسابقات از دور مسابقات حذف شده اند.

دوره مقدماتی مسابقات طی ده روز به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران و مشارکت بانک ملت و همکاری فرهنگسرای رسانه در محل برگزاری مسابقات به آدرس : تهران – پاسداران – خیابان شهید گلی نبی – خیابان شهید ناطق نوری – میدان قبا – فرهنگسرای رسانه برگزار می گردد.

عزیزی یادآورشد: با توجه به ایام عزاداری و اربعین حسینی و حضور مردمی و عاشقان اباعبدلله الحسین علیه السلام در کربلا ، ادامه مرحله های بعدی مسابقات بعد از ایام سوگواری اربعین و صفر برگزار خواهد شد که زمان و مکان دقیق آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: سرپرستان تیم مراحل برگزاری مسابقات را از طریق کانال جام ولایت و اخبار منتشره در رسانه ها دنبال کنند و همچنین  در تنظیم زمان و حضور به موقع در زمان برگزاری مسابقات ستاد اجرایی را یاری نموده تا طبق برنامه اعلامی پیش رویم.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top