رئیس کمیته مسابقات AFC و ناظر دیدار فینال ازسه‌شنبه فعالیت خود را آغاز می کند

رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا و ناظر دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا تا ساعاتی دیگر وارد تهران خواهند شد و فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش نبأپرس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام حسین علیپور مشاور باشگاه، پاول لوزانوف و شین مانگیل دو نفر از مسئولان برجسته کنفدراسیون و برگزاری مسابقه، امروز (دوشنبه) همراه با 9 نفر دیگر از عوامل برگزاری مسابقه، وارد تهران خواهند شد و بعد از استقرار در هتل اسپیناس پلاس، فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون طبق برنامه قرار است ساعت 16:05 دقیقه وارد تهران شود که طبق اعلام صورت‌گرفته، این پرواز احتمالاً با تأخیر در فرودگاه امام (ره) به زمین می‌نشیند.

مسئول کمیته خدمات و پشتیبانی ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا، روز گذشته در جلسه این ستاد، گزارشی را درباره زمان‌بندی ورود میهمانان و عوامل برگزاری مسابقات و اقدامات انجام‌شده برای استقبال، انتقال، اسکان و تشریفات ارائه کرد.

همچنین دبیرخانه AFC برای برگزاری مسابقه پایانی لیگ قهرمانان 2018 آسیا از فردا (سه‌شنبه) فعالیت خود را در تهران آغاز می‌کند. برای این دبیرخانه، دو دفتر کار در هتل محل نمایندگان و ناظران و مسئولان کنفدراسیون و ورزشگاه آزادی تدارک دیده شده است.

ضمن اینکه با توجه به خواست AFC از سوی باشگاه، یک سالن کنفرانس در هتل تدارک دیده شده است که به‌عنوان اتاق جلسات و هماهنگی استفاده می‌شود.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top