راهکار رقیب استقلال برای فرار از کرونا ویروس

رقیب سعودی استقلال ایران در ACL در اقدامی جالب برای فرار از کروناویروس تمامی امکانات و زیرساخت های خود را بسیج کرد

به گزارش نبأپرس به نقل از ورزش سه، باشگاه الاهلی عربستان این روزها تحت تاثیر گسترش کروناویروس تدابیری شدید برای مقابله با این بحران بزرگ در دستور کار قرارداد. بنا به نوشته رسانه های جده سران این باشگاه تمامی امکانات و زیرساخت های خود را برای مهار این ویروس بسیج کرده طبق توافقی با مرکزی بهداشتی در جده اقدام به ضدعفونی کردن ورزشگاه اختصاصی و کمپ تمرینی باشگاه کردند.

 

خبر دیگر از این باشگاه عربستانی به تمهیدات جدید مدیریت الاهلی برای عبور از بحران مالی در کنار بحران کروناویروس است. الاهلی که سال بسیار دشواری از نظر مالی را تجربه کرد و بیش از ۱۰ تا ۱۲ میلیون دلار برای پرداخت مطالبات به بازیکنان خارجی و داخلی همین طور مربیانی که برکنار کرد، از حساب خود خارج کرد حالا با مدیریت جدید روی کار آمده در صدد راهکاری جدید برای مدیریت این بحران و پرداخت های سر موعد به اعضای خود است.

 

تعطیلی تمرینات این تیم باعث شد تا به توصیه سرمربی صرب جدید باشگاه، مدیریت الاهلی طبق توافق با پیمانکاری اروپایی اقدام به تعویض چمن کمپ و ورزشگاه محل تمرینات خود برای کم کردن درصد آسیب دیدگی مهره های کلیدی بگیرد چون براساس گزارشی که به سرمربی الاهلی ارائه شد بسیاری از مصدومیت ها به خاطر کیفیت بد زمین چمن ورزشگاه محمد عبدا.. فیصل است.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top