سرمربی ژاپن: پرسپولیس برای کاشیما حریف قدرتمندی است

سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن معتقد است که نماینده کشورش برای فتح لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس کار آسانی نخواهد داشت.

به گزارش نبأپرس ، در فاصله دو روز مانده به بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا میان تیم‌های فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس، هاجیمه موری‌یاسو سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن مصاحبه‌ای با سایت AFC‌ انجام داده و در آن به سخت بودن کار نماینده کشور در مصاف با شاگردان برانکو ایوانکوویچ صحبت کرده است.

موری‌یاسو گفت: به عنوان یک ژاپنی، من قطعاً خواهان قهرمانی کاشیما هستم اما باید اعتراف کنم که پرسپولیس هم حریف لایقی است و به اندازه کاشیما شانس قهرمانی دارد.

به عقیده موری‌یاسو، اینکه دو تیم برای اولین بار حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می‌کنند، بر جذابیت آنها می‌افزاید. وی ادامه داد: کاشیما و پرسپولیس هر دو تیم‌های با تاریخچه درخشان هستند و می‌خواهند قهرمانی آسیا را در افتخارات‌شان اضافه کنند. به همین دلیل کاشیما باید از امتیاز میزبانی بازی رفت نهایت استفاده را ببرد. آنها باید یک پیروزی قاطع کسب کنند و از این رو خیلی مهم است که گل نخورند چون پرسپولیس وقتی در خانه بازی می‌کند تیمی بسیار قوی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن افزود: بردن در خانه برای کاشیما خیلی مهم است چون پرسپولیس تیمی بسیار قدرتمند و دارای بازیکنان با توانایی‌های فردی بالاست. اگر کاشیما بتواند در بازی رفت برد خوبی کسب کند، من هم مطمئنم که می‌تواند قهرمان شود اگرچه در دور برگشت بازی سختی در تهران در انتظارش خواهد بود.

اگر کاشیما قهرمان شود، جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا در ژاپن می‌ماند چرا که فصل گذشته هم دیگر نماینده این کشور، اوراوا ردز قهرمان شده بود.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top