مستحق شکست نبودیم

اصفهان - سرمربی ماشین‌سازی گفت: عملکرد خوبی در برابر سپاهان داشتیم و مستحق شکست نبودیم.

به گزارش نبأپرس رسول خطیبی بامداد جمعه در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر ماشین‌سازی در برابر سپاهان اظهار داشت: تیم ما از سه موقعیتی که به دست آورد، هیچ یک را به گل تبدیل نکرد اما حریف یکی از دو موقعیت خود را به گل تبدیل کرد که روی اشتباه فردی ما در جای‌گیری اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه ماشین‌سازی شجاعانه جنگید، افزود: بابت این بازی شجاعانه، به بازیکنانم به خاطر اینکه با تمام وجود بازی کردند آفرین گفته و به سپاها نیز ن تبریک می‌گویم اگرچه فکر می‌کنم مستحق این شکست نبودیم.

سرمربی ماشین‌سازی پیرامون حذف دو بازیکن از لیست ماشین‌سازی قبل از بازی تصریح کرد: من به نظر سازمان لیگ و کمیته انضباطی احترام می‌گذارم اما آنها باید در مورد این اتفاق توضیح بدهند چراکه بازیکنان من محروم نبودند؛ این یک اتفاق نادر است که قبل از بازی به ما گفتند دو نفر از بازیکنان لیست شما نمی‌توانند بازی کنند.

داوران باید دقت کنند تا حق تیمی ضایع نشود

وی صحنه پنالتی را اشتباه دانست و بیان داشت: پس از پایان بازی با چند کارشناس صحبت کردم و آنها گفتند که آن صحنه پنالتی نبوده است؛ مدیرعامل تیم هم با من تماس گرفت و گفت که او نیز با کارشناسانی صحبت کرده و آن‌ها نیز همین نظر را داشته‌اند؛ به هر حال ایرادی ندارد اما داوران باید دقت کنند تا حق تیمی ضایع نشود.

خطیبی ادامه داد: من خواهش می‌کنم در داوری و برگزاری مسابقات دقت شود تا هیچ حقی ضایع نشود؛ امروز اگرچه همه چیز خوب بود ولی زمین و زمان به ضرر ما بود و باید به نحوی مسابقه برگزار شود که چنین اتفاقاتی پیش نیاید، در پایان بازی نیز، کرنر برای تیم ما گرفته نشد که باعث شد حریف از زیر فشار تیم ما بیرون بیاید.

وی افزود: در کل هر دو تیم بازی خوبی ارائه دادند و عملکرد ما در برابر سپاهانی که قرارداد میلیاردی دارد اما ما چنین قراردادی نداریم، کار بزرگی بود. ما می توانستیم پیروز میدان باشیم اما شیرینی فوتبال به همین مسائل است.

به سوالات حاشیه‌ای پاسخ نمی‌دهم

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه «شما سپاهان را متهم می‌کنید که به دلیل موافقت نکردن شما برای به تعویق افتادن بازی، دو بازیکن شما اجازه بازی پیدا نکردند»، گفت: به سوالات حاشیه‌ای پاسخ نمی‌دهم. مسئولان در این باره باید پاسخ قانع کننده بدهند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top