کارلوس کی‌روش: تیم ملی با مسئله‌ای فوری، جدی و خطرناک روبه‌روست/ زمان بی‌تفاوتی به پایان رسیده است

کارلوس کی‌روش پس از برگزاری دیدار مقابل ازبکستان بدون اشاره به مسئله‌ای روشن به حملاتی اشاره کرد که به سمت تیم ملی صورت می‌گیرد و خواست به این حملات سیستماتیک پایان داده شود.

به گزارش نبأپرس، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از دیدار دوستانه مقابل ازبکستان به سایت فدراسیون فوتبال گفت: می‌دانم که به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم، اما به عنوان یک مربی وظیفه خود می‌دانم که توجه رئیس فدراسیون فوتبال، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون و مسئولان ورزش را به این مسئله جلب کنم که ما می‌بایست بر حملاتی که به صورت سیستماتیک به سمت تیم ملی انجام می‌شود، نقطه پایانی را بگذاریم.

وی ادامه داد: می‌بایست جلوی اینگونه حملات سیستماتیک هم اکنون گرفته شود و من یکبار دیگر از ریاست و اعضای فدراسیون درخواست می‌کنم که از اینگونه حملات و صحبت‌ها که در تلاش هستند میان نسل جوان ما به صورت سیستماتیک تفرقه بیاندازند، جلوگیری کنند. همه مطلع هستیم که در شرایط دشواری نه تنها در تیم ملی بلکه در کشور هستیم و ما نیازی به اینگونه صحبت‌های زشت و تمسخر آمیز نداریم و دقیقاً در لحظه‌ای که نیاز به اتحاد بیشتر و در کنار هم بودن بیشتری داریم، نباید اینگونه صحبت‌ها و حرف‌ها مطرح بشود.

    بیشتر بخوانید

        کی‌روش:‌ توافقی مردانه با فدراسیون ایران دارم و 3 ماه است منتظرم

کی‌روش خاطرنشان کرد: مطرح کردن اینگونه صحبت‌ها به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و هدف آن بازیکنان تیم ملی و خود تیم ملی فوتبال است که به هیچ عنوان قابل قبول و دارای وجاهت نیست. چراکه اینگونه شرایط به این موضوع منتهی می‌شود که ما ریسک و احتمال اینکه بازیکنان بیشتری را از دست بدهیم و تیم ملی لطمه بخورد، بیشتر شده و شرایطی هم که برای بازیکنی مانند سردار آزمون به وجود آمده، باید حل شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: این یک مسئله بسیار فوری، جدی و خطرناکی است. برای اینکه اگر بخواهیم روحیه و اتحاد تیم ملی را حفظ کنیم، نباید به اینگونه صحبت‌های تفرقه آمیز و صحبت‌هایی که تنها برای به وجود آوردن دو دستگی و لطمه زدن به تیم ملی مطرح می‌شود، بی‌تفاوت باشیم. زمان بی‌تفاوتی به پایان رسیده است.

کی‌روش افزود: می‌دانم شاید برخی افراد بگویند که من پایم را فراتر از حوزه مسئولیتم می‌گذارم. به دلیل اینکه در حال حاضر به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم، اما وقتی با افرادی که قصد دارند به صورت مستقیم به منافع تیم ملی ایران لطمه وارد کنند مواجه می‌شویم، این امری کاملاً غیر قابل قبول است.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top