۳ حریف تدارکاتی عراق تا جام ملت‌های آسیا / درخواست فیفا از حریف ایران

تیم ملی فوتبال عراق یکی از حریفان ایران در گروه D جام ملت‌های آسیا تا پیش از این رقابت‌ها ۳ بازی تدارکاتی دیگر نیز برگزار خواهد کرد.

به گزارش نبأپرس و به نقل از سایت موازین‌ نیوز عراق، فدراسیون فوتبال عراق با همتایان چینی و فلسطینی خود برای برگزاری بازی‌های تدارکاتی در ماه دسامبر به توافق رسیده است.

بر اساس این گزارش، تیم ملی فوتبال عراق ابتدا بیستم ماه جاری میلادی (29 آبان) در امارات دیدار دوستانه‌ای برابر بولیوی برگزار خواهد کرد. عراقی‌ها در روزهای 24 و 28 ماه دسامبر (3 و 7 دی) نیز 2 بازی تدارکاتی با تیم‌های ملی فوتبال چین و فلسطین در محل برپایی اردوی آماده‌سازی خود در قطر انجام خواهند داد.

خبر دیگر از فوتبال عراق درخواست رسمی فیفا از فدراسیون فوتبال این کشور جهت فراهم‌کردن معیارهای موردنظر کمیسیون ویژه این نهاد در دیگر ورزشگاه‌ها جهت لغو تحریم میزبانی بازی‌های بین‌المللی است.

کمیسیون ویژه فیفا تاکنون بازدیدهایی از ورزشگاه‌های بغداد، بصره، اربیل و کربلا داشته است. ورزشگاه بصره چند روز قبل میزبان بازی فینال کاپ آسیا میان تیم‌های نیروی هوایی عراق با آلتین ترکمنستان بود که با برتری 2 بر صفر تیم عراقی پایان یافت.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top