رئال مادرید با وجود توقف برابر بایرن فینالیست شد

تیم فوتبال رئال مادرید نتوانست بایرن مونیخ را شکست دهد اما با توجه به پیروزی در دیدار رفت برای سومین سال پیاپی به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.

به گزارش نبأپرس، دیدارهای برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تقابل دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ در سانتیاگو برنابئو آغاز شد. این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید و سفیدپوشان با توجه به پیروزی دو بر یک در آلمان توانستند به فینال کی‌یف صعود کنند.

بایرن خیلی زود به گل رسید. هنوز بازی به دقیقه چهار نرسیده بود که جاشوا کیمیش توانست دروازه مادرید را باز کند. میزبان به خوبی از این شرایط خود را خارج کرد و در دقیقه ۱۰ کریم بنزما گل مساوی را به ثمر رساند. پس از این گل بایرن تیم برتر میدان بود و مالکیت توپ را در اختیار داشت. شاگردان یوپ هاینکس موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتند که نتوانستند از آنها بهره ببرند. بهترین فرصت به خامس رودریگس رسید که ضربه‌اش به بالای دروازه رفت. از طرفی تک موقعیت‌های مادرید خطرناک بود و آن ها نیز در به گل ثمر رساندن ناکام بودند. لحظه جنجالی بازی در دقایق پایانی رقم خورد. ضربه کیمیش به دستان مارسلو برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در نهایت ۴۵ دقیقه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم اشتباه عجیب اولریش رخ داد. دروازه‌بان بایرن پاس به عقب هم تیمی خود را نتوانست کنترل کند و توپ از کنارش عبور کرد. بنزما که به این صحنه نزدیک بود توانست صاحب توپ شود و دومین گل خود و تیمش را به ثمر برساند. بایرن پس از دقایقی به خود آمد و دوباره سعی بر باز کردن دروازه داشت. کیلور ناواس با مهارهای خود اجازه گلزنی به تیم مهمان نداد. در مادرید کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ ضرباتشان به بیرون رفت. در این لحظات داور دوباره خطای سرخیو راموس روی روبرت لواندوفسکی در محوطه جریمه را نادیده گرفت و پنالتی اعلام نکرد. بایرن به حمله‌های خود ادامه داد تا این که خامس در یک موقعیت خوب بازی را به تساوی دو بر دو رساند. با این اتفاق دو تیم برای رسیدن به گل سوم تلاش می کردند.

در دقیقه ۷۲ گرت بیل و کاسمیرو به جای بنزما و لوکاس واسکس وارد زمین شدند. ناواس باز هم در این نیمه چند واکنش خوب از خود نشان داد. در دقایق پایانی قرمزپوشان مونیخی فشار خود را بیشتر کردند و هر لحظه ممکن بود گل پیروزی و صعود را به ثمر برسانند اما این اتفاق نیفتاد و بایرن از رسیدن به فینال بازماند.

دیگر دیدار نیمه نهایی امشب (چهارشنبه) بین رم و لیورپول برگزار می‌شود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top